У Луцьку провели відеоселекторну нараду із заступником Міністра охорони здоров’я

news

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук та керівники міських комунальних лікувально-профілактичних закладів взяли участь у відеоселекторній нараді із заступником Міністра охорони здоров’я України Павлом Ковтонюком, яка відбулася в залі колегій управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Повідомляють на сайті Луцькради.

Темами для обговорення стали питання перспектив ухвалення парламентом змін до законодавства в сфері охорони здоров’я, у рамках його реформування, виконання закону про автономізацію медзакладів та інше.

Так, Павло Ковтонюк зазначив, що з секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я надійшли пропозиції до законопроекту 6327 до другого читання, що складаються з 886 правок від 76 депутатів на 328 сторінках. Міністерством охорони здоров’я в понеділок, 03 липня, були обговорені питання щодо гарантованого пакету медичних послуг, зокрема чи повинна існувати співоплата пацієнта чи державний пакет повинен покривати усі витрати або ж інші послуги повинні покриватися з інших джерел, питання щодо створення Національної служби здоров’я, щодо збереження медсубвенції, можливості додаткового механізму соціального страхування, тобто додаткового внеску з боку роботодавців.

Також заступник Міністра відповів на питання від представників регіонів України, зокрема щодо практичного впровадження Закону України про автономізацію медичних закладів, спрощення їх ліцензування, права головного лікаря в такому закладі, розрахунку вартості медичних послуг тощо.

Крім того, директор компанії ТОВ «ХЕЛСІ ЮА» Артем Михайлюк презентував керівникам лікувально-профілактичних закладів систему Helsi, що дає можливість вести електронну медичну картку пацієнта, керувати розкладом лікарів, працювати з усіма медичними документами та формами в електронному вигляді, формувати статистику тощо. За допомогою системи пацієнти можуть записатися на прийом on-line та отримати доступ до електронної медичної картки, результатів досліджень, призначень тощо. Helsi надає можливість підключити заклад та лікарів, зареєструвати пацієнтів і передати всю інформацію МОЗ.

0 Комментариев