У Луцьку приватний спортивний заклад просить гроші на зарплати у міськради

news

Луцька міська рада вимушена платити зарплату тренерам, які працюють у приватному спортивному клубі.

Про це говорили сьогодні, 21 квітня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

На сьогодні майно фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» перебуває у приватній власності. На заробітну плату потрібно 226 тис. за перший квартал. Ці кошти хочуть взяти у комунального закладу «Спорт для всіх», якому в загальному виділяли 526 тисяч гривень.

Як зазначив депутат Сергій Була, виходить, що з комунальної власності виділяємо гроші на зарплату тренерам, які працюють у приватній структурі:

«Ми замість того, щоб розвивати своє, розвиваємо «Спартак, який є не наш. Виходить, що ми забираємо гроші з комунальних закладів. Чому бюджет фінансує приватника?»

Як зазначив Юрій Волинець, голова комітету із фізичної культури та спорту, оплачуючи тренерам зарплату, вони зберігають можливість займатися дітям спортом:

«Я був противником, але шкода дітей, які там готуються. «Спартак» надає безкоштовні заняття на базі цієї споруди».

Проти такого рішення виступив депутат Микола Дендіберін:

«Вони продадуть все і ми взагалі ні з чим лишимось: і не комунальна власність буде і ще й гроші їм віддамо».

Депутат Констянтин Петрочук наголосив, що як батько, дитина якого там займається, розуміє ситуацію.

Голова комісії, депутат Павло Данильчук запропонував, щоб на цей квартал гроші ішли, а з наступного потрібно вирішити це питання. Данильчук запропонував, щоб тренери стали працівниками комунальних закладів міської ради, тоді вони зможуть платити зарплатню, як своїм працівникам.

Депутат Тарас Шляхтич зазначив, що потрібно запропонувати їм роботу у комунальних закладах та попередити, що більше гроші надходити не будуть:

«Ми візьмемо їх на роботу всіх, але платити комусь ми не можемо», – наголосив депутат.

Члени комісії пропозицію депутата Шляхтича підтримали.

0 Комментариев