У Луцьку побоюються, що переатестація колишніх міліціонерів відбувається непрозоро

news
У Луцьку громадські активісти побоюються, що одіозні працівники колишньої міліції намагаються «домовитися» про успішне проходження переатестації. Про це заявляє прес-служба «Народного контролю».

Так, у середу, 10 лютого, представники громадських організацій «Народного контролю», «Самооборони Волині», «Національного Альянсу» прийшли в Головне управління Нацполіції у Волинській області. З ними зустрівся представник атестаційної комісії із Києва.
Активістам стало відомо, що очолюватиме Центральну атестаційну комісію одіозний Олександр Вакуленко, який має тісні зв’язки із екс-заступником начальника волинської міліції Михайлом Руденком, який був причетний до репресій під час Майдану.
За словами очільника «Народного контролю» у Луцькому районі Олексія Чайки, є інформація, що у Луцьку перебуває Руденко і намагається через свого друга Вакуленка домовитися про успішну переатестацію.
«У нас є побоювання щодо прозорості та чесності роботи цієї комісії. Деякі міліціонери-хабарники уже розповідають, що все домовлено і вони спокійно пройдуть атестаційну комісію», — додав керівник «Народного контролю» Павло Данильчук.
Самооборонівець Богдан Климчук наголосив, що повідомляв про корупцію з боку колишнього заступника начальника управління ДАІ на Волині Андрія Бондарука. Однак той успішно пройшов переатестацію.
«Якщо ми будемо бачити, що одіозні посадовці, які погрузли повністю в корупції, такі як Тягунов, Тузь, Карпук та інші, пройдуть переатестацію, ми не зможемо мовчати. Нам прийдеться організовувати жорсткіші акції протесту», — заявив керівник «Народного контролю» Павло Данильчук.
У свою чергу представник атестаційної комісії зауважив, що вони потребують фактів посадових зловживань. «Якщо правоохоронець отримує 5 тисяч гривень, а живе в триповерховому особняку, то це є факт. Повідомляйте атестаційні комісії через Google-форму», — додав він.
Показується 1.png
Показується 2.JPG

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев