У Луцьку пішохідну доріжку “перекрили” смітниками та бетонними блоками. ФОТО

news

У Луцьку мешканці будинку на вулиці Кравчука, 4 скаржаться на смітники, які стоять в неналежному місці, та на перегороджену кусками бетонних блоків пішохідну доріжку.

Про це пише Юрій Пироганич на сайті Відкрите місто.

“Це вже настільки давнє питання, але замість того щоб його вирішити, воно постійно відправляється в архів. Між будинками 2 та 4 по вул. Кравчука стоїть два сміттєвих контейнера. Мешканці 2 будинку жаліються в МЖК на ці смітники і МЖК їх неодноразово вже переносило, але переносить до дитячого майданчика 4 будинку навпроти кафе “МАКИ”. Потім мешканці 4 будинку жаліються – МЖК все повертає назад. І так періодично МЖК соває ті смітники”, – йдеться у повідомленні.

“Від 4-го будинку в напрямку вулиці Гордіюк веде пішохідна доріжка. Ця доріжка залишається ще поки асвальтованою і дуже зручна для мешканців нашого будинку особливо в негоду. Підя час ремонтних робіт в дворі будинку 39 по вул Гордіюк, нашу пішохідну доріжку перегородили кусками бетонних блоків. До ремонту вони стояли на дорозі. Підя час ремонту їх замість того, щоб вивезти, вирішили перегородити пішохідну доріжку. До тих бетоних блоків 17 жовтня працівнкии МЖК, які вивозять сміття, поставили на цю ж пішохідну доріжку два сміттєвих контейнери від 39 будинку по Гордіюк. ПОЯСНІСТЬ МЕНІ, чим думають працівники МЖК коли роблять такі речі???”, – обурюється лучанин.

“Навпоти магазину Експрес 24 стояли гаражі, зараз їх прибрали, там є місце. Зараз проводяться ремонтні роботи по благоустрою спортивного майданчика біля нашого будинку, тобто є техніка і матеріали. Візьміть розчистіть 3-4 метри території навпроти магазину, поставте бруківку, засипте щебнем (зараз його звозять там машинами кожного дня), можна заасвальтувати. МЖК демонутвали огорожу старого спортивного майданчика там було більше 30 секцій, можна з них відібрати штук 5 і обгородити місце для смітників, щоб сміття не розносилось. От зробіть таке місце і поставте там 2 контейнери від 2-го та 4-го будинків по Кравчука і 2 контейнери від 39 будинку по вул Гордіюк. Вам дякую скаже більше 1000 мешканців цих будинків”, – радить чолвік.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев