У Луцьку пікетуватимуть облраду

news

Представники профтехосвіти збираються прибути під стіни облради завтра, 10 березня. Про це пише «Волинська газета».
Ситуація із фінансуванням профтехосвіти Волині загострюється.  З огляду на це 10 березня з 9 год. представники навчальних закладів профтехосвіти вийдуть на акцію протесту. Учасники акції мають намір пікетувати «Білий дім».
Про намір провести акцію ініціативна група Володимир-Волинського ВПУ повідомила у зверненні, яке минулого тижня було надіслане керівництву області та ЗМІ.
«Через повне припинення фінансування нашого навчального закладу  склалася ситуація, в результаті  якої колектив училища з 01.01.2016 року не отримує жодної копійки ні на зарплату, ні на стипендії, ні на оплату енергоносіїв. 04.02.2016 р. Верховна Рада України внесла зміни до закону про Державний бюджету України, згідно з яким фінансування професійно-технічних навчальних закладів (в тому числі Володимир-Волинського ВПУ) здійснюватиметься з обласного бюджету. Але і до сьогодні наш колектив 9як учнівський, так і педагогічний) без стипендій та зарплат за січень і лютий 2016 року, що є грубим порушенням конституційних прав громадян України. Звернення до владних структур позитивного результату  не принесло. У зв’язку з вище сказаним повідомляємо Вам, що на підстав рішення позачергових зборів трудового колективу (протокол №2 від 03.03.2016) у разі невиплати заборгованості по стипендіях учням та заробітній платі працівникам училища 10.03.2016 р. з 9.00 буде проведено акцію протесту у м. луцьку Київський м-н, 9 (біля будівлі Волинської обласної державної адміністрації). Орієнтовна кількість учасників до 50 осіб. У разі не вирішення нашого питання, починаючи з 11.03.2013 р. будемо проводити перекриття автомобільної траси Устилуг-Володимир-Волинський працівниками навчального закладу з 16.00 до 17.00 щоденно (крім вихідних)», – йшлося у листі.
Відтоді ситуація не змінилася. Вже три місяці поспіль ПТУ лишаються без грошей. Як сьогодні підтвердив «Волинській газеті» директор Володимир-Волинського ВПУ  Володимир Смоляр, завтра о 7-й ранку представники училища виїжджають до Луцька. У пікеті братимуть участь не тільки володимир-волинське училище, два нововолинських та два ковельських, а й представники усіх професійно-технічних закладів області. Таких на Волині – 18.
«Вже ніхто не витримує. Три місяці без грошей! Нам частково допомагає поки міська рада, але це не вирішує проблеми. Ми, наприклад, маємо 27 дітей-сиріт. Шестеро з них є випускниками Володимир-Волинської школи-інтернату, тож їх директор Валентин Вірковський забезпечує одягом та сухпайком, інші цієї допомоги не мають. Ми стараємося їх годувати та підтримувати, наскільки можемо», – зазначає Володимир Смоляр.

0 Комментариев