У Луцьку підростаюче покоління навчали підприємства та фінансової грамотності

news

У Луцьку завершився проєкт “Підприємливі діти 2023”

В рамках “Програми підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки” вже вдруге на території України, зокрема, у місті Луцьк, спільно з мерією міста Люблін, промисловими підприємствами міста, університетами імені Марі Кюрі-Склодовської та Волинським національним університетом імені Лесі Українки, ГО “Ефект дитини” реалізовано проєкт “Підприємливі діти: Луцьк-Люблін”. Він спрямований на розвиток підприємницьких навичок та фінансової грамотності серед дітей і молоді нашого міста.

60 дітей, 15 студентів та 7 представників бізнесу об’єдналися задля спільної мети — навчити молоде покоління принципам підприємництва, фінансовому плануванню, командній роботі та саморозвитку.

Читайте також До уваги батьків: Прихована небезпека москітних сіток та інші загрози для дітей під час літніх канікул 

Організаторами виступили Луцька міська рада, зокрема департамент економіки, Волинський національний університет імені Лесі Українки та ГО “Ефект дитини”, а бізнес-партнерами: “Модерн-Експо”, “Рута”, “Едельвіка”, “Тигрес”, “Фелічіта”, “Укрексімбанк”, студія декору “With love”, гончар Анатолій Філозоф.

Вперше цьогоріч учасниками стали діти з дошкільних навчальних закладів. Спробували себе у підприємницькій діяльності учні КЗ “Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького”, КЗ “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14” імені Василя Сухомлинського та вихованці ЗДО №5 та №10. Діти ознайомилися з роботою підприємств, взяли участь у майстер-класах, навчилися будувати бізнес-плани та заробляти гроші, а також створили макет свого міста майбутнього та обрали героя – кликуна Андрія.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк подякувала всім організатор та учасникам. 

Зараз ми переживаємо найскладніші часи та маємо бути готові до того, що нам потрібно буде відбудовувати Україну. Саме на вас, діти, буде покладено цю важливу місію, тож потрібно готуватися. Бути мудрими, підприємливими та вміти будувати бізнес є однією з важливих складових необхідних для молоді. Вже вдруге ми реалізовуємо цей цікавий та важливий проєкт. Я дякую нашим партнерам із Любліна, спонсорам, студентам університету та дітям, які проявили надзвичайну зацікавленість та активність. Вірю, що незабаром ми відсвяткуємо перемогу та ніщо не завадить нам жити у вільній процвітаючій країні”, – сказала Ірина Чебелюк.

Читайте також На Волині 80% існуючих укритів придатні до використання

Учасники проєкту також вивчили поняття “соціально-відповідальний бізнес”, тож частину зароблених коштів, а саме 15%, передали на потреби ЗСУ, придбавши сучасний планшет, який працюватиме на передових позиціях та допомагатиме наближати нашу перемогу.

Усі учасники та партнери отримали відзнаки та подарунки від Луцької міської ради. Діти залишилися задоволеними здобутим досвідом, який допоможе їм у майбутньому, адже багато з них вже мріють про власний бізнес.

За інформацією: Луцької міської ради 

0 Комментариев