У Луцьку підбили підсумки зимової школи бізнесу

news

У приміщенні Волинської обласної ради вчора, 23 лютого, відбулося підсумкове засідання Зимової школи бізнесу-2016, ініційованої ректоратом Луцького національного технічного університету, який очолює депутат обласної ради Петро Савчук. Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

У засіданні взяв участь перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

У програмі Зимової школи бізнесу-2016, що реалізувалася протягом 20-23 лютого, взяли участь близько 80 учасників із практично всіх районів Волинського краю. Потенційні абітурієнти ЛНТУ мали нагоду ознайомились із передовими підприємствами області та пройшли тренінги з питань менеджменту, маркетингу, підприємництва, торгівлі, економіки та економічних відносин.

Олександр Пирожик побажав майбутнім студентам бути гідними своєї майбутньої місії – розбудувати справді незалежну, економічно могутню Українську державу, за яку поклали свої життя герої Небесної сотні і яку відстоюють наші вояки на Сході України. «Війна закінчиться – і розбудовувати державу доведеться саме вам, бо теперішня центральна влада показує свою неспроможність зреалізувати ідеали Революції гідності. Обласна рада прийняла й успішно реалізовує ряд регіональних програм, спрямованих на розвиток громад, сільських територій, залучення донорських та проектних коштів, у т.ч. через програми транскордонного співробітництва. Якщо по завершенні цієї бізнес-школи у вас з’являться свіжі думки та ідеї, які можна втілити в такі проекти, наші спеціалісти допоможуть вам їх зреалізувати», – наголосив Олександр Пирожик.

З вітальними словами перед присутніми також виступили: заступник декана факультету бізнесу ЛНТУ Юрій Фейна, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу ЛНТУ Валентина Морохова та голова студентської ради факультету бізнесу ЛНТУ Ірина Охват. Учасники Зимової школи бізнесу-2016 отримали сертифікати про її закінчення.

0 Комментариев