У Луцьку оголосили конкурс на новий автобусний маршрут

news

Шукають перевірка на автобусний маршрут № 5 “Вересневе – Окружна”.

У зв’язку із необхідністю організації перевезень пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді члени виконавчого комітету на черговому засіданні підтримали рішення про оголошення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусному маршруті загального користування № 5 “Вересневе – Окружна”.

Основною вимогою для участі у конкурсі є наявність автобусів з екологічними показниками Євро-5 пасажиромісткістю 38–55 місць.

Вказаний маршрут з’єднає мікрорайон Вересневе з обласним онкологічним диспансером, навчальними закладами (Луцьке ВПУ будівництва та архітектури та навчально лабораторний корпус № 2 ЛНТУ) на вул. Потебні, проспектом Волі, на якому також знаходяться освітні та лікувальні заклади, з вулицею Рівненською, де знаходяться такі великі підприємства як Луцький автомобільний завод, “Луцькпластмас”, Модерн-Експо та ряд інших підприємств і організацій.

Читайте також Лучанка очолила сервіс “Відбудови України”, який діятиме на Волині та Рівненщині 

Такий маршрут надасть можливість без пересадок доїхати до ТЦ“Епіцентр” мешканцям мікрорайону Вересневе, вулиць Львівської, Потебні, проспекту Волі та частини вулиці Рівненської.

Окрім того, на сьогодні відсутнє пряме автобусне сполучення від Модерн-Експо до проспекту Волі. Курсує лише один тролейбус № 3 “Ковельська — Гаразджа” з інтервалом 1,5 години.

Графік проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №5 “Вересневе – Окружна”: основний термін подання документів 05.07.2023 до 11.00. Дата проведення конкурсу 08.08.2023.

Термін дії договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом становить п’ять років.

Читайте також Майже 70% хочуть зміни Верховної Ради, а 23% зміни Президента: Результати дослідження 

За інформацією: Луцької міської ради 

0 Комментариев