У Луцьку облаштують першу комунальну парковку

news

За 9 місяців 2015 року комунальне підприємство «АвтоПаркСервіс» заробило майже півмільйона гривень, однак це заледве дозволяє втриматись йому «на плаву». Про це стало відомо сьогодні, 20 січня, під час засідання луцького міськвиконкому. Пише “Слово Волині”.

У звіті директора підприємства Олександра Мартинюка йдеться про те, що доходи КП «АвтоПаркСервіс» за 9 місяців 2015 року становлять 483 тисячі гривень. Більшість доходів підприємству вдалось отримати через надання послуг фізичним особам.

Порівняно з таким же періодом 2014 року, доходи  підприємства зросли на 80 тисяч гривень.Зростання доходів відбулося завдяки збільшенню кількості осіб, які скористалися послугою бронювання місць стоянки автотранспорту.

Витрати КП АвтоПаркСервіс» за 9 місяців 2015 року становлять 449 тисяч гривень

Внаслідок проведення підприємством  індексації грошових доходів населення середньомісячна заробітна плата працівників за 9 місяців 2015 року склала 2, 6   тисяч гривень, що на 840 гривень більше, порівняно з минулим роком.

Також зросли витрати на оренду приміщення, оплату комунальних послуг, канцелярію, зв’язок, та інших послуг.

За 9 місяців  2015 року кошти з місцевого бюджету підприємству не виділялися.

Таким чином, на розвиток у підприємства залишилось лише 34 тисячі гривень.

Присутні члени виконкому порадили керівництву подумати про розвиток підприємства, мовляв заробити можна було й більше зважаючи на те, що окрім виплати заробітної плати, КП інших витрат фактично не має.

Зауважимо, що КП «АвтоПаркСервіс» було створено рішенням міської ради від 28.05.2008 № 27/13.

Рішеннями Луцької міської ради № 32/7 від 19.11 2008, та № 38/13 від 25.03.2009 «Про визначення оператора на здійснення організації і експлуатації місць платного паркування автотранспорту у м. Луцьку», КП «АвтоПаркСервіс» був наданий дозвіл на облаштування місць платного паркування автотранспорту у м. Луцьку, із зобов’язанням, щодо виготовлення та погодження у встановленому, згідно чинного законодавства порядку, проектно-кошторисної документації. Таких паркувальних майданчиків було визначено в кількості – 13 одиниць.

На виконання  вище зазначеного рішення  підприємство виготовило та погодило  проектну документацію на шість майданчиків на вулицях Кафедральна, Глушець, Замкова, Конякіна, Винниченка та Богдана Хмельницького.

Після того як 01.04.2012 року вступила в дію постанова  КМУ від 03.12.2009     № 1342. підприємство згорнуло свою діяльність на всіх паркувальних майданчиках. Також серед причин припинення діяльності директор підприємства виділив відсутність необхідної кількості обігових коштів для закупки паркувальних апаратів (паркоматів) встановленого зразка, неможливість отримати необхідну суму коштів з  бюджету міста, відсутність , передбаченою законодавством, системи покарання (штрафів) автолюбителів за несплату послуг паркування та неправильне паркування.

Наразі підприємство організовує конкурси з визначення оператора паркування.

Окрім цього, КП «АвтоПаркСервіс» надає послугу з бронювання місць для стоянки автотранспорту на вулицях Єршова, Індустріальна, Карбишева.

Невдовзі підприємство планує провести конкурс з визначення операторів паркування на вулицях Градний узвіз, Кривий Вал та Сенаторки Левчанівської.

Також готуються необхідні документи для введення в експлуатацію першої платної комунальної парковки на 64 місця на проспекті Президета Грушевського, 30 ( Привокзальний майдан).

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев