У Луцьку можна сплачувати за товари за допомогою смартфона

news

У Рівному, Ужгороді, Луцьку, Чернівцях та Івано-Франківську можна сплачувати за товари за допомогою  смартфону.

З 10 березня у гіпермаркетах Велмарт у західному регіоні України можна розраховуватися за товари за допомогою смартфону з NFC-модулем та застосунка The Pay. А з 10 березня до 10 червня за кожну покупку, що сплачена за допомогою застосунка The Pay у гіпермаркетах Велмарт, покупцю повертаються 5% коштів від суми чеку. Про це повідомляє керівник відділу зі зв′язків з громадськістю Ольга Хлопенкова-Лукашина.

Крім того, за активацію застосунка та першу сплату товарів, покупець отримує одноразово 50 гривень на наступний день після здійснення покупок. «Цифрові технології простіші, ніж здаються, тепер людині не потрібно іти до банку та отримувати картку, вона створюється безпосередньо у телефоні», – розповідає Микола Рясько, IT-директор Retail Group, яка керує гіпермаркетами Велмарт, супермаркетами Велика Кишеня, «магазинами біля дому» ВК Експрес.

Для участі у кампанії необхідно встановити застосунок The PAY з Google Play (goo.gl/ZZDAqa) на телефон з операційною системою Android 4.4 та вище, пройти процедуру реєстрації та випуску цифрової передплаченої карти Visa за одне натискання. Надалі споживачі зможуть здійснювати платежі за допомогою телефону на всіх безконтактних POS-терміналах, в тому числі на касах самообслуговування. Щоб заплатити, потрібно піднести смартфон до безконтактного терміналу на відстань 2-3 см. Суми до 200 гривень не потребують ніяких підтверджень, більші суми вимагають введення пін-коду, який покупець отримає у вигляді sms.

 «У Луцьку супермаркет-діскаунтер Велмарт запрацює вже 26 березня, в ньому можна буде розрахуватися за допомогою цифрової картки, зараз це можна зробити в супермаркеті Велика Кишеня», – доповнює Людмила Міщенко, маркетинг-директор Retail Group.

Більше інформації щодо роботи застосунка та умов кампанії можна отримати за телефоном: 0 800 30 76 76  та  0 800 501 505.

Довідка: Група компаній Retail Group керує торгівельними мережами: Велмарт – 18 гіпермаркетів, Велика Кишеня – 37 супермаркетів, ВК Експрес – 13 «магазинів біля дому». Retail Group також керує мережею супермаркетів Green Hills Market (Молдова). Більше інформації за посиланням: Kishenya.ua, Velmart.ua

 

0 Комментариев