У Луцьку майже половина каналізаційних мереж ветхі і аварійні

news

Члени комісії Богдан Вавринюк, Юрій Безпятко, Сергій Савчук заслухали та взяли до від звіт про роботу КП «Луцькводоканал». Заступник директора КП «Луцькводоканал» Анатолій Марчук зазначив, що основним видом діяльності підприємства є надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення населенню, промисловим та іншим підприємствам і організаціям згідно укладених договорів та діючих тарифів. Водопостачання міста Луцька здійснюється з 52-х артезіанських свердловин Протяжність водопровідних мереж становить 315, 7 кілометрів, з яких 168 кілометрів ветхі і аварійні. На мережі розташовано 88 водозабірних колонок.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Для прийняття та очистки стоків експлуатується 18 каналізаційно- насосних станцій та комплекс очисних споруд. Протяжність каналізаційних мереж становить понад 218 кілометрів, з яких 106 ветхі і аварійні.

Станом на 1 жовтня 21017 року підприємство надавало послуги 98088 абонентам, з них 97, 7 % складає населення. Загальна кількість абонентів, які розраховуються за спожиту воду за показниками приладів обліку становить 77, 5% , з них населення складає 71000 абонентів. Дохід підприємства за 9 місяців 2017 року становив 76067 тис. Грн, а це на 15724 тис. грн більше за аналогічний період минулого року.

Анатолій Марчук детальніше зупинився на заходах з ремонту та відновлення мереж. Зокрема, з метою забезпечення надійної роботи технологічного обладнання, продовження терміну експлуатації об’єктів та споруд, у 2017 році підприємством були залучені кошти НЕФКО у розмірі 5130, 1 тис. Грн.

Члени комісії також підтримали проект рішення про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2017 № 23/8 «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька у новій редакції».

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев