У Луцьку хочуть створити електронну базу лучан

news

Депутати Луцькради обговорили створення електронної бази жителів міста.

Про це йшлося 21 липня під час під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як розповів депутат Тарас Шляхтич, на створення такої бази потрібно приблизно 75 тисяч гривень. За його словами, ця база дозволила б враховувати лише думку лучан під час голосування за громадські ініціативи та відсіювала б жителів інших регіонів. Депутат зазначив, що таку базу можна зробити із реєстру виборців. Сама система коштує приблизно 50 тисяч гривень та ще 25 тисяч для того, щоб її протестувати.

Депутат Борис Смаль поцікавився, чи не буде порушений закон «Про збереження персональних даних». Депутат Богдан Богонос навпаки підтримав ідею створення такої бази. Громадський активіст Михайло Шелеп зауважив, що цю базу можна поєднати із реєстром територіальних громад. Цю ж ідею підтримав депутат Олександр Кравченко.

Голова комісії Павло Данильчук запропонував надіслати звернення до відділу реєстру територіальних громад та відділу комп’ютерного забезпечення опрацювати цю пропозицію та надати детальніші пропозиції. Члени комісії підтримали Данильчука.

0 Комментариев