У Луцьку буде декламаторський конкурс польської поезії та прози

news

12 березня 2016 року у Луцьку відбудеться IХ Декламаторський конкурс польської поезії та прози для мешканців України під патронатом Луцького міського голови, Генерального консула Республіки Польща в Луцьку та Президента міста Любліна. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Мета конкурсу – промоція польської літератури в Україні, а також інтеграція українців і поляків, вдосконалення артистичних вмінь, співставлення творчих досягнень.

Лауреати конкурсу візьмуть участь у IX Польсько-Українських зустрічах майстрів слова, що відбудуться 1-3 квітня 2016 року у Любліні (Польща).

Лауреати VIІІ Польсько-Українських зустрічей майстрів слова допускаються до участі у IX Польсько-Українських зустрічах майстрів слова без проходження конкурсного відбору.

Умови участі:

вік учасника – повні 15 років;

репертуар має складатися з 2 поетичних або прозових творів чи їх фрагментів, або з 1 поетичного твору та 1 фрагменту прози з польської літератури на польській чи українській мові;

загальний час виконання не може перевищувати 6 хвилин;

зголошення до участі відбувається до 10 березня 2016 року шляхом заповнення АНКЕТИ УЧАСНИКА (безпосередньо або по телефону);

Детальніша інформація у контактних осіб: Софія Муляр (тел. +380979874574), або Наталія Катренчікова (anata11@mail.ru).
Організатори заходу – товариство польської культури на Волині ім.Тадеуша Костюшка, Волинський інститут економіки та менеджменту, Центр культури в Любліні, за сприяння управління культури Луцької міської ради».

0 Комментариев