У Луцькому зоопарку проводитимуть уроки біології

news

У неприбутковий період на базі Луцького зоопарку хочуть проводити семінари та уроки біології. Про це стало відомо 3 лютого під час дня депутата на тему: «Ознайомлення з роботою КП «Луцький зоопарк». Про це пише VIP.

Оскільки зоопарк – підприємство сезонне, працівникам треба думати, як заробляти на себе у холодний період. Депутати Луцької міської ради запропонували свій вихід із ситуації . Секретар міської ради Юлія Вусенко підказала, що можна проводити уроки біології на базі звіринця.

«Можна розробити спільну програму зі школами, вони би проводили уроки і платили 50% від вартості квитка. Тоді зоопарк не буде простоювати», — радить Вусенко.

Директор зоопарку Людмила Денисенко зазначає, що цей рік – пробний для Луцького зоопарку, в такому форматі як зараз він ще не працював. Раніше школи не звертали свою увагу на нього. Проте вже в цьому році зявилася пропозиція від однієї зі шкіл міста, щодо проведення в квітні семінару екологів на базі зоопарку.

«Я мала розмову з Гребенюком, щоб залучити дітей. Раніше всі школи возили учнів у Рівне. Треба ламати стереотипи, в нас є своє – треба любити своє і підтримувати!» — ділиться директор. Вусенко запропонувала переробити адмінприміщення зоопарку та добудувати до нього класи, у яких будуть проводити такі заходи, а також спільно з начальником управління освіти запланувати на вересень-жовтень, квітень-травень, щоб сюди приходили школярі. Секретар пообіцяла, що депутатський корпус однозначно підтримає таку ініціативу

0 Комментариев