У Києві відбудеться концерт пам′яті відомого волинянина

news

18 листопада у Жовтневому палаці у Києві відбудеться великий концерт пам’яті відомого композитора та автора-виконавця В’ячеслава Хурсенка, — інформують організатори.

Життя В’ячеслава Хурсенка трагічно обірвалось в 43 роки. 8 вересня 2009-го, під час риболовлі, якою співак захоплювався понад усе… Діабетична кома відбулася у той момент, коли поруч не було людей: ніхто не міг зарадити трагедії…

Цього року В’ячеславу виповнилося б 50. Останні сім років прихильники та друзі не забували про нього. Пісні Хурсенка виконують учасники телевізійних талант-шоу, а також метри українського шоу-бізнесу… Таких потужних мелодійників, на думку професіоналів, в Україні сьогодні немає.

2016 рік на Волині оголошено роком В’ячеслава Хурсенка. На честь композитора названо вулицю в його рідному Луцьку.

За життя, не зважаючи на величезну народну любов, жодного сольного концерту Хурсенка у столиці України так і не відбулося… Тому про необхідність проведення вечора пам’яті автора легендарної пісні «Соколята» у Києві почали говорити ще сім років тому. І ось, нарешті, рідні та друзі В’ячеслава організували цю довгоочікувану подію – 18 листопада 2016 р. У той день пісні «Соколята», «Крик белых журавлей», «Віра. Надія. Любов», «Тато, тато…», «Не виню» та інші отримають нове звучання й нове життя — і вкотре подарують безсмертя своєму талановитому автору.

18 листопада на сцені Жовтневого палацу у Києві найкращі пісні В’ячеслава Хурсенка виконають: Гарік Кричевський, Анатолій Говорадло&«Світязь», Петро Чорний, Міла Нітіч, Роман Копов, Павло Табаков, Кирило Каплуновський, Олександр Єгоров, група АVIATOR, Євген Анішко, Анюта Славська, Артем Кондратюк, Тетяна Решетняк та інші. Марія Хурсенко, донька В’ячеслава, заспіває одну із найпроникливіших пісень батька. У програмі будуть використовані унікальні фото та відео з сімейного архіву Хурсенків.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев