У Києві на Майдані гаряче: нові вимоги та бійки з силовиками

news

20 лютого, у день вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні», у Києві не лише покладали вінки та квіти, згадуючи про криваві події дворічної давності. Як і слід було очікувати, активна частина українського суспільства публічно заявила, що більше не буде миритися з владою, яку назвали «режимом внутрішньої окупації», котрий підтримується українськими олігархами.

Декілька сотень громадян  у камуфляжному одязі як «Революційні праві сили», перейшли від слів до діла.

Про це пише Волинська газета.

А народний депутат України, один із командирів добровольчих батальйонів Сергій Мельничук (група «Воля народу») озвучив основні вимоги нового революційного руху. Головні з них: оголошення воєнного стану в Криму, Донецькій і Луганській областях як окупованих Росією територіях нашої держави, негайна відставка уряду Арсенія Яценюка, ухвалення закону про імпічмент Президента, повна заборона функціонування в Україні всіх юридичних установ країни-агресора. Неви конання цих вимог стане підтвердженням, що в державі виник потужний режим внутрішньої окупації, вважає і вже згадуваний Сергій Мельничук, і ще один активіст – командир батальйону «ОУН» Микола Коханівський, який зі своїми хлопцями порозбивав вікна в київському офісі імперії Рината Ахметова та «Сбербанку России», а також зчинив погром ще в одній філії банку країни-агресора, власником мережі яких називають Владіміра Путіна.

Нинішня влада доволі налякана можливим виникненням «Майдану-3». Свідченням цього стала поява озброєних до зубів бійців Нацгвардії, які ввечері 20 лютого намагалася завадити активістам винести з готелю «Козацький» (тут розгорнуто штаб «Революційних правих сил») та встановити на Майдані намети. Щоправда, намети вже стоять, а довкола центральної площі країни, як і два роки тому, буквально кишать підрозділи силових відомств.

На 17.00 21 лютого на Майдані оголосили про початок Всеукраїнського віче. Тоді й вирішиться подальший розвиток подій.

Як поідомляє Кореспондент.net., вже сьогодні вранці сталася нова  сутичка протестувальників із силовиками.

Конфлікт виник, коли до будівлі під’їхала вантажівка, на якій була сцена.

“Хвилин 10 тому до Будинку профспілок під’їхала вантажівка, в якій, за попередньою інформацією, було обладнання для сцени. До цього біля стели розчищали дорогу для сцени. Як тільки вантажівка під’їхала, до неї підбігли близько 100 людей від стели. Але правоохоронці заблокували цю вантажівку. Сталося зіткнення”, – сказано в повідомленні.

За інформацією видання, постраждалих немає, але в одного з правоохоронців розбита губа.

“Через хвилин десять вантажівка здала назад і поїхала в бік Європейської площі”, – передає видання.

Напередодні ввечері на Майдані через намети сталася сутичка між правоохоронцями та людьми в камуфляжі.

Одягнені в камуфляж люди, які називають себе членами організації “Радикальні праві сили”, зачинилися в актовому залі готелю Козацький на Майдані.

0 Комментариев