У Харкові затримали голу жінку, в якої в пакеті виявили відрізану голову

news

У Харкові поліцейські посеред вулиці затримали голу жінку. У неї в руках був ніж, а також пакет, в якому виявили голову 13-літньої дівчинки – її доньки. Правоохоронці вже відкрили проти жінки кримінальну справу.

Жінку затримали близько 6 ранку 30 квітня, коли вона йшла вулицею Полтавський шлях у Харкові. В одній руці вона тримала ніж, в іншій – пакет, в якому була відрізана голова, повідомляє поліція Харкова.

Жінка перебувала в неадекватному стані. За даними NewsRoom, вона кидалася на поліцейських з ножем.  Затримати ж її намагалися близько 10 правоохоронців.

Вже після затримання поліцейські виявили в пакеті, який несла жінка, відрізану голову. Будь-що пояснювати та розповідати працівникам поліції вона відмовилася. Для з’ясування обставин події її доставили до Холодногірського відділу поліції.

Що відомо про жінку і її вбиту 13-річну доньку

Затримана правоохоронцями жінка – 38-річна Тетяна. Вона разом з донькою і братом жила у селі Подвірки. Саме брат близкьо 8 години ранку 30 квітня звернувся до поліції і повідомив, що у сусідній кімнаті виявив обезголовлене тіло 13-річної племінниці. На місце події одразу виїхали правоохоронці.


На Харівщині жінка вбила 13-річну доньку

Сусіди в селі відкликаються про 38-річну жінку добре, називають адекватною. За їх словами, Тетяна мешкала зі своєю 13-літньою донькою в одному будинку зі своїм 40-літнім братом (однак в них були окремі входи в будинок).

За скоєння страшного злочину правоохоронці затримали матір 13-річної дівчинки, наразі із нею працюють слідчі.

За фактом вбивства дитини поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею “умисне вбивство малолітньої дитини”. Зараз слідчі оглядають місце злочину.

Джерело

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев