У грудні з лучанами обговорюватимуть розробку історико-архітектурного плану міста

news

Із лучанами обговорять другий етап розробки історико-архітектурного плану міста. Обговорення заплановане на грудень, а сам план буде готовий уже в 2017 році.

Про це стало відомо вчора, 28 листопада, час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як розповів начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк розроблення плану триватиме у три етапи. На першому етапі уже провели історико-архітектурні дослідження, аналізуючи документи, які є у Луцьку, Києві, Польщі тощо. Все це узагальнили у довідці, за яку заплатили із міського бюджету 310 тисяч гривень. На другому етапі нанесуть на зйомку міста уже зібрану інформацію, а на третьому – визначать всі охоронні зони споруд, а також зелені зони та захоронення. Роботу першого етапу виконував Державний інститут історико-архітектурних досліджень.

За словами керівника відділу охорони культурної спадщини Петра Троневича, історичний ареал Луцька буде від Старого міста до вулиці Шопена. А, відповідно, тут діятиме особливий режим будівництва.

Депутат комісії Павло Данильчук поцікався, чому документ досі не готовий, адже ще на початку цього року на нього виділили кошти із міського бюджету. Герасимюк нна це відповів, що були проблеми із перерахуванням коштів – їх затримали у держказначействі. Потім у травні довелось переглянути суму – через інфляційні процеси її збільшили до 1,13 мільйона гривень.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев