У Чехії та Словаччині облава на терористів – ЗМІ

news

Повідомляє korrespondent.net

У Чехії та Словаччині на цьому тижні тривають серії обшуків, пов’язані з пошуками терористів чи осіб, пов’язаних з ними. Про це повідомляє Aktuality.sk з посиланням на джерела в поліції.

Як пише словацьке видання, у ніч на середу, 25 листопада, у м. Нітра (західна Словаччина) і в кількох інших населених пунктах пройшла серія обшуків.

За інформацією у виданні, вони можуть бути пов’язані з терактами в Парижі. Водночас міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Калиняк цієї інформації не підтвердив.

За його словами, правоохоронні органи країни знаходяться в постійному контакті із західними спецслужбами і щодня аналізують безліч інформації, яка надходить від них.

“Ми можемо сказати, що порівняно з іншими країнами ризик для безпеки в Словаччині є одним з найнижчих”, – зазначив Калиняк.

Водночас глава МВС Чехії Мілан Хованець в середу, 25 листопада, на своїй сторінці у Tвітері повідомив про те, що в країні затримано особу, яка перебувала в міжнародному розшуку через зв’язки з терористами.

“Я вдячний поліції за їхню відмінну роботу. Затримання особи, підозрюваної у зв’язках з терористами, є доказом того, що заходи безпеки спрацьовують”, – зазначив він.

Раніше ще п’ятеро підозрюваних у справі про теракти в Парижі були затримані в рамках антитерористичної операції в Брюсселі і Льєжі.

Європа зазнає терактів нового типу

0 Комментариев