У будинку 24-річного волинянина під час обшуку знайшли три бойові гранати

news

Сьогодні поліцейські в співпраці із співробітниками Служби безпеки України та військової прокуратури вилучили в 24-річного жителя райцентру Любомль три гранати “РГД-5” і два запали до них. Боєприпаси чоловік зберігав за місцем проживання, – повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

 

Гранати знайшли у будинку волинянина під час проведення санкціонованого обшуку в рамках кримінального провадження розпочатого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зберігання зброї та боєприпасів. До проведення обшуку задіяли службову собаку прикордонників.

На місце пригоди прибули співробітники вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській області, які вилучили дані предмети та забезпечили їх транспортування до кімнати зберігання вибухових матеріалів.

Досудове розслідування, розпочате за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, триває.

Нагадаємо, що з 1 по 30 квітня 2018 року триватиме місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, котрі добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев