У бомбосховищах ВУЗів пропонують облаштувати пивбари, щоб сприяти відвідування студентами лекцій

news

Як відновити офлайн навчання, повернути студентів у стіни навчальних закладів та заохотити відвідувати лекції? розмістити в бомбосховищах паби!

Такої ідеї притримується Гладкий Владислав Ігорович, автор петиції до Президента україни під назвою “Розмістити в університетських бомбосховищах пивбари”.

Саме її чоловік розмістив на сайті петицій.

Як вважжає Владислав Ігорович, облаштування пивбарів у бомбосховищах ВУЗів сприятиме відвідуванню студентами пар.

… бо більше студентів не дуже раді рішенню про такий формат навчання, а спуски по тривозі будуть їх тільки більше відлякувати. Тож вони замість того, щоб абсолютно забити на навчання лише краще почнуть ходити туди,

– пише автор петиції.

У пивбарах такого типу пропонується продаж слабоалкогольних напоїв (до 6.8% ал.об.). А прибуток від продажу – передавати на потрети ЗСУ.

Пілотний проект можна зробити на базі факультетів та інститутів технічних спеціальностей, бо як думає Гладкий, для “технарів така перерва в навчанні не буде якоюсь незвичною проблемою”.

Доречі, така ідея виникла на основі досвіду Британії, яка заохочувала працю пабів, оскільки вони збирали в собі багато людей і при загрозі ставали дуже дієвим сховищем. Також в Оксфордському університеті була давня традиція давати на екзамені келих пива.

Як не дивно, станом на 7 серпня петиція зібрала понад 14 тис підписів, що більше необхідної половини для розгляду Президентом. А попереду ще 90 днів збору.
0 Комментариев