У березні пенсіонери отримають доплату до пенсій

news

1 березня Уряд здійснить планову індексація пенсійних виплат згідно Закону України про загальнообов‘язкове пенсійне страхування. Підвищення пенсій стало можливим завдяки надходженню у бюджет коштів від розмитнення “євроблях”.

 

Така індексація буде проведена для понад 10,2 млн. пенсіонерів. Індексація здійснюється відповідно до інфляційних процесів 2018 року та зростання рівня заробітної плати в Україні.

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ

В рамках зазначеної індексації з 1 березня за ініціативою Президента України Петро Порошенко запроваджується також додаткові пенсійні виплати пенсіонерам.

– Виплата буде здійснена тим, хто має великий страховий стаж понад 35 р. чоловіки /30 р. жінки (вихід на пенсію після 2011 року) та 25/20 років (вихід на пенсію до 2011 року) але з причин низької зарплати не отримають проіндексованої виплати згідно Закону,-повідомив на свої сторінці у ФБ Павло Розенко.– Це компенсація за 2015-2016 роки.Розмір компенсації складатиме 2410 гривень, і ця виплата буде розділена на два транші. Перший транш – з 1 березня, і другий транш – з 1 квітня», – додав Віце-прем’єр-міністр.

ЗВІДКИ ГРОШІ НА ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ?

Таким чином, додатковий ресурс у розмірі 4,4 млрд. гривень, який був отриманий Пенсійним фондом за рахунок надходжень від розмитнення автомобілей на «єврономерах» піде на підвищення пенсій.

Нагадаємо, що вже в березні пенсіонери отримають готівкою субсидії.Виплати субсидій пенсіонерам розпочнуться з 4 березня одночасно з пенсійними виплатами.

0 Комментариев