“Твій Газзбут” перейде до “Нафтогазу”: якою буде ціна газу для волинян надалі?

news

З 1 червня 2022 року компанія “Нафтогаз” отримала усіх клієнтів компаній Фірташа. Таким чином, 8,8 млн домогосподарств, які опинились в досить неприємеій ситуації, бо їхні постачальники не можуть постачати їм газ, відтепер отримуватимуть блакитне паливо від постачальника “останньої надії” (ПОН), функцію якого виконує Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”.

Як інформують у прес-службі “Нафтогазу”, без постачальника залишилися мешканці у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях. Здебільшого газ тут отримували від місцевих газопостачальних компаній під брендом “Твій Газзбут”, власником якого є олігарх Дмитра Фірташ.

“ГК “Нафтогаз України” очікує, що найближчим часом ці клієнти будуть переведені на стандартні контракти з компанією, аби ціна для споживачів “останньої надії” стала 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)”, – йдеться в повідомленні.

0 Комментариев