Туреччина отримає від ЄС три мільярди на біженців

news

Повідомляє korrespondent.net

Євросоюз прийняв програму фінансової допомоги Туреччини для врегулювання ситуації, пов’язаної з масовим напливом біженців із Сирії. Таке рішення ухвалила Єврокомісія, повідомляє Укрінформ.

“Як передбачено у спільному плані дій ЄС-Туреччина, Євросоюз зобов’язався надати негайну та подальшу гуманітарну допомогу Туреччині. ЄС забезпечить нові фінансові ресурси на підтримку Туреччини у вирішенні проблем, пов’язаних з присутністю на території країни сирійців, які перебувають під тимчасовим міжнародним захистом”, – заявили в Єврокомісії.

Новий фінансовий механізм має на меті координувати виділення Анкарі в цілому трьох мільярдів євро. Перші гранти почнуть надходити з 1 січня 2016 року.

Зазначимо, в неділю, 29 листопада, в Брюсселі відбудеться надзвичайний саміт ЄС-Туреччина. Головним питанням порядку денного зустрічі високого рівня визначена імплементація плану дій між сторонами з подолання кризи біженців.

Нагадаємо, раніше Євросоюз ухвалив рішення про виділення африканським країнам 1,8 мільярда євро на боротьбу з головними причинами міграції.

Теракти в Парижі: ЄС візьме у мігрантів відбитки пальців

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев