“Транссіті” в Луцьку знову в центрі скандалу через порушення трудового законодавства

news

 

Перевізник з Луцька не оформляв працівників та сплачував зарплати “в конверті”

Про це повідомляє insider media  

Держслужба України з безпеки на транспорті спільно з інспекцією з питань праці виявили низку порушень у сфері громадських перевезень на Волині.

Читайте також На Волині затримали організатора незаконного переправлення чоловіків за кордон 

Під час перевірок, які спрямовані на виявлення нелегальних працівників, було знайдено 13 осіб, яких не оформили належним чином у компанії “Транссіті”. Ця фірма обслуговує декілька маршрутів у Луцькій громаді. Йдеться про маршрути № 1, 26A, 26, 31 та 57.

Окрім того, жителі Луцька неодноразово скаржилися на невиконання перевізником графіку руху на цих маршрутах. Також в ЗМІ з’являлася інформація про скандальні ситуації за участю автобусів та водіїв ТзОВ “Транссіті” у місті Біла Церква, де зареєстрована ця компанія.

За не оформлення трудових договорів з працівниками передбачена значна відповідальність. При першому виявленні порушення штраф складає 10 мінімальних заробітних плат, а при повторному протягом двох років – 30 мінімальних зарплат.

Додатково, за таке порушення передбачено адміністративний штраф у розмірі 8,5 тисяч гривень. За результатами перевірок матеріали направляються до суду, який і визначає остаточні штрафні санкції для роботодавців, які порушують трудове законодавство”, – повідомили в Укртрансбезпеці.

Читайте також На Волині п’яний мотоцикліст ледь не вбив дитину 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев