Тракінгове, тактичне взуття: в чому особливість?

news

Трекінгове або тактичне, військове взуття відрізняється від класичного тим, що воно найкраще підходить для ходьби по незвичайному рельєфу, в особливих умовах, та здатне видержати великі навантаження. Таке взуття має гарне міцне зціплення з дорогою, не дає впасти на схилах, слизький чи кам’янистій поверхні. Кросівки чи черевики тактичні фіксують ногу, надійно захищаючи суглоби від можливих травм. При цьому комфорт та зручність під час ходьби гарантовані. Це перш за все взуття для спорту, військових та для тих осіб, які цінять комфорт. Обрати відповідну модель до своїх потреб неважко. В асортименті інтернет-магазину «Вікінг» за посиланням https://wiking.ua/catalog/obuv/ представлені моделі для різних потреб: для туристичних походів, для риболовлі, та для інших екстремальних ситуацій.

Яке трекінгове взуття обрати?

Для альпіністів, туристів, військових різні моделі. Кожна модель має свої особливості. Заведено виділяти три основні групи трекінгового, тактичного та військового взуття:

  • сезонні: різні моделі для холодного або жаркого клімату, які забезпечують максимальний комфорт і захист у будь-яку погоду;
  • полегшені: кросівки, капці, які застосовуються для швидкого переміщення на місцевості з невеликим вантажем;
  • трекінгові моделі: для тривалих піших прогулянок в гірських умовах або там, де відсутні дороги.

Для туристичних походів восени, навесні чи влітку найкраще – це трекінгові кросівки чоловічі високі. Їх основна функція – це підтримка суглобів ноги, рівномірний розподіл навантажень на стопу. Як правило, таке взуття виготовляється із сучасних матеріалів, які проявляють гарні тепло- та водостійкі властивості.

Відкрите літнє взуття у вигляді сандалій, капців призначене для хайкінга: недовготривалі прогулянки по пересічній місцевості. Як правило, такі походи відбуваються в спеціально назначених місцях, доріжках.

Окремий сегмент – це армійські черевики: рельєфна підошва, гарна амортизація, яка знижує навантаження на хребет при пересуванні з великим рюкзаком на плечах.

Таким чином, вибір відбувається, виходячи із таких особливостей, як: складність та тип маршруту, вага рюкзака, фізична підготовка. Щоб зробити правильний вибір, варто враховувати всі ці пункти.

Яким повинно бути трекінгове взуття

Незалежно від обраної моделі, виріб повинен бути якісним та відповідати всім критеріям. В першу чергу – це:

  • міцна підошва з протектором;
  • крій з мінімальною кількістю швів;
  • натуральні матеріали;
  • гарна фіксація на нозі.

Важливо також підібрати правильний розмір. Пальці не повинні впритул торкатися носка: обов’язково повинен вільний простір, максимально допустимий – це 1- 1,5 см. Кожна модель має спільні моменти: міцні сучасні матеріали, якісна та надійна фурнітура, висока підошва з глибоким протектором для міцного зціплення з будь-яким типом поверхні.

Якісні моделі військового та тактичного взуття – черевики польові, кросівки, сандалі, капці, які представлені в інтернет-магазині «Вікінг», здатні видержати великі навантаження та подарувати максимальний комфорт під час різних кліматичних умов.

0 Комментариев