Трагедія в Одесі: що відомо про насліди терористичної атаки 15 березня

news

На Одещині оголошено жалобу. Місто та область оговтуються від наймасовішого теракту, здійсненого російськими силами на українську “перлину Чорного моря”.

Станом на 9 ранку 16 березня у медичних закладах продовжують активно лікувати 40 постраждалих  в результаті вчорашньої ракетної атаки. З них 9 людей перебувають у важкому стані.

Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер.

На жаль, внаслідок ракетного обстрілу, 75 осіб постраждали, серед них 20 загинули, включаючи 1 медика та 1 рятувальника ДСНС.

Загалом до лікувальних закладів звернулось 55 осіб. З них 42 особи отримали лікування на стаціонарі, а 9 осіб важко постраждалі.

Відомо, що серед загиблих:

— колишній віце-мер міста Сергій Тетюхін,
— заступник начальника ГУНП, начальник відділу превентивної діяльності Одеської області Дмитро Абраменко,
— командир батальйону «Цунамі» Олександр Гостищев,
— фельдшер Сергій Ротару — одним з перших приїхав на місце російської атаки та потрапив під другий удар,
— водій-пожежник Денис Колесніков.

Вічна пам’ять загиблим…

Крім того, внаслідок ракетного обстрілу в Одесі пошкоджені інженерні комунікації газо- та електропостачання. За даними на 22:00, ДТЕК відновив електропостачання для 531 абонента. Залишилось лише 4 абоненти без напруги, роботи з відновлення продовжуються і будуть проводитись завтра вранці.

Також без газопостачання залишилися 800 абонентів. Термін відновлення – 16.03.2024 (до кінця дня). Аварійні та комунальні служби продовжують працювати на місці.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев