ТОП-10 найбільших порід собак у світі

news

Найбільші породи собак досить сильні, щоб напасти на людину. Але як тільки проявити до них достатню турботу — вони можуть стати кращими супутниками.

Про це пише gazeta.ua.

Французький мастиф

Висота: 50-58 см. Вага: 54-62.2 кг. Ця порода собак відрізняється масивною головою та м’язистим тілом. Їх шкіра дуже товста. Відмінна риса — наявність зморшок на обличчі та шиї. Широка та важка голова є найбільш привабливою частиною французького мастифа. Ці собаки мають маленькі очі, широкий ніс та короткі вуха. Коротка та м’яка шерсть зазвичай має жовтувато-коричневий або темно-червоне забарвлення.

Французькі мастифи дуже лояльні та віддані своїм господарям. Вони люблять бути повноцінними членами сім’ї, ніжні з дітьми та можуть жити разом з іншими домашніми тваринами.

Автор: nz1.ru

Великий піренейський

Висота: 76-99 см. Вага: 52-59 кг. Ця порода собак дуже ніжна, слухняна та лояльна. Вони мають дуже широкі груди та привабливі V-подібні вуха. Відрізняються довгим хвостом та мигдалеподібними очима. Великий піренейский собака має подвійний шар вовни: підшерсток — густий та пухнастий, верхній шар — товстий та довгий. Найчастіше у псів цієї породи зустрічається білий колір шерсті.

Без належного навчання пси цієї породи можуть стати дуже агресивними. Для утримання вони потребують простору. Не можуть розглядатися як “кімнатна тварина”. Собаки мають дуже розвинений слух, люблять довго та часто гавкати. Порода дуже ласкава, вірна й віддана своєму господареві. Люблять грати з дітьми або іншими тваринами.

Автор: nz1.ru

Анатолійська вівчарка

Висота: 66-79 см. Вага: 41-68 кг. Це велика та потужна собака, виведена в Туреччині. Вона спочатку призначалася для захисту домашньої худоби. Анатолійські вівчарки відомі своєю спритністю та витривалістю. Собаки мають трикутну форму вух, довжина яких може досягати 10-15 см.

Собаки цієї породи дуже ласкаві, розумні та лояльні. Вони негативно реагують на незнайомих їм людей, а також часто піднімають голосний гавкіт на потенційних зловмисників. Анатолійські вівчарки люблять грати з дітьми.

Автор: nz1.ru

Ньюфаундленд

Висота: 68-76 см. Вага: 60-70 кг. Ці собаки мають дуже сильні кістки. Кажуть, що ньюфаундленди значно сильніше, ніж інші великі собаки. Собаки мають дуже широку, масивну голову та сильну шию. Шерсть зазвичай має чорний колір та потребує регулярного догляду.

Собаки дуже товариські та розумні. Вони чутливі до голосу свого господаря, легко навчаються. Ця порода призначена для захисту свого господаря. Вони досить розумні, щоб виявити потенційну загрозу в найкоротші терміни. Собаки ньюфаундленд добре підійдуть дітям, оскільки вони дуже спокійні та доброзичливі.

Автор: nz1.ru

Леонбергер

Висота: 66-81 см. Вага: 45-77 кг. Гігантські собаки породи леонбергер названі на честь міста Леонберг, яке розташоване в Німеччині. За зовнішнім виглядом ці собаки нагадують левів. Вони мають мускулисте та збалансоване тіло. Товста та довга шерсть водонепроникна.

Собакам леонбергергам необхідне раніше навчання та соціалізація. Вони лояльні та мають високий інтелект, що сприяє їх доброю навченості. Добре підходять для дітей.

Автор: nz1.ru

Ірландський вовкодав

Висота: 71-89 см. Вага: 45-77 кг. Батьківщиною псів цієї породи є Ірландія, де вони спочатку використовувалися для служби армії та полювання. Основне призначення ірландських вовкодавів — полювання на вовків. Собаки цієї породи мають довгу голову та морду. Їх носи здатні відчути сторонній запах на великій дистанції. Розвивають високу швидкість бігу.

Ірландський вовкодав дорослішає дуже повільно. Цей процес займає більше двох років. Кінологи повинні займатися навчанням собак цієї породи щодня. Вони дуже розумні, терплячі та віддані своєму господареві. Ці гіганти не можуть використовуватися як сторожові пси. Вони практично не гавкають та не проявляють агресію.

Автор: nz1.ru

Неаполітанський мастиф

Висота: 66-76 см. Вага: 54,4 -90,4 кг. Римляни колись використовували цю породу в якості військових собак. Вони мають зморшкувату морду, широку плоску голову та великий ніс. Їх шерсть щільна та коротка. Сірого, свинцево-чорного та коричневого забарвлення.

Неаполітанський мастиф вимагає ранньої соціалізації та тренувальної підготовки. Дуже розумні собаки, легко відчувають загрозу. Ця порода дуже рідко гавкає.

Автор: nz1.ru

Сенбернар

Висота: 68- 90 см. Вага: 64-91 кг. Сенбернари споконвічно виводилися для аварійно-рятувальних робіт в Альпах. Ці собаки мають дуже сильне й мускулисте тіло. Порода може подорожувати по глибокому снігу на багато миль.

Соціалізація та навчання є обов’язковим для цих собак. Без належної підготовки сенбернари можуть бути руйнівними та неконтрольованими. Добре навчений сенбернар показує неймовірне терпіння та дружній характер. Вони дуже віддані своєму господареві. Щоденна ходьба є обов’язковою для цієї породи, щоб тримати тварину в хорошому фізичному стані.

Автор: nz1.ru

Датський дог

Висота: 76-91 см. Вага: 50-90 кг. У 2012 році в Книгу рекордів Гіннеса увійшов датський дог на прізвисько Зевс, як найвища собака в світі. Висота цього пса склала 111,76 см. Датські доги споконвічно виводилися як мисливські собаки.

Собаки цієї породи грайливі, ласкаві та дуже ніжні. Вони потребують постійної уваги з боку господаря. Є хорошими сторожовими собаками. Данські доги стають агресивними, якщо тільки ситуація вимагає цього.

Автор: nz1.ru

Англійський мастиф

Висота: 68-81 см. Вага: 68-110 кг Англійський мастиф є найбільшою породою собак у світі, беручи до уваги масу. 26 вересня 1981 року в Книгу рекордів Гіннеса увійшов англійський мастиф на прізвисько Зобра, як найважча та найбільша собака у світі. Пес важив близько 142,7 кг. Англійські мастифи — одна з найстаріших порід собак у світі. Вони використовувалися римлянами для гладіаторських боїв.

Собаки мають важку квадратну голову. ‘V’ образні вуха та чорний ніс. Їх шерсть представлена ​​коротким волоссям, колір яких буває найрізноманітніший. Англійські мастифи є дуже розумними сторожовими собаками.

Автор: nz1.ru

0 Комментариев