Тероборона Волині просить жителів області повідомляти про помічені безпілотники та підозрілі явища

news

Жителів Волинської області закликають бути уважними та обережними,  а також у разі виявлення прольотів безпілотників чи інших обє’ктів, незвичних явищ та подій неодмінно повідомляти територіальну оборону.

Командування 100 Окремої Бригади ТрО Волині нагадує про роботу комунікаційного центру нашої бригади, першочерговим завданням якого є збір оперативної інформації від населення, стосовно потенційних загроз та надзвичайних подій в зоні нашої відповідальності,

– йдеться у повідомленні 100 Окремої Бригади ТрО Волині.

Оскільки останнім часом активізувались спроби проникнення зі сторони білорусі безпілотних літальних апаратів.  Дане прохання особливо стосується прикордонних з республікою білорусь районів області. Інформація має стосуватись підозрілих дій та явищ, що можуть становити потенційну військову загрозу.

Зв’язатися з центром можна за телефонами: 0682597218, 0505017807.

Приймають інформацію не лише в телефонному режимі, але і у Viber (можна зателефонувати, або написати текстове повідомлення).

 

Нагадаємо, 25 липня над селом Дубове, що на Ковельщині збили два безпілотних літальних апарати, які залетіли на територію України саме з білорусі з метою розвідки інформації. Уламки одного безпілотників та ракети впали на житловий будинок та господарські споруди  поруч. В результаті один чоловік загинув, п’ятеро людей, серед них дві дитини, було травмовано.

0 Комментариев