Терміновий викуп автомобілів: як продати машину за 1 годину і відразу отримати гроші

news

Послуга автовикупу – це найшвидший спосіб продати автомобіль. Угода укладається в день звернення з видачею грошових коштів на місці та офіційним оформленням.

Алгоритм дій – від заявки до розрахунку

Продати машину на вторинному ринку непросто, особливо якщо хочеться отримати хорошу ціну за транспортний засіб і провести операцію швидко, без довгих переговорів, дзвінків і показів авто.

Ринок перенасичений, пропозицій багато. Процес ускладнює доступне автокредитування (багатьох покупців цікавлять тільки нові машини). Особливо важко продавати машини з недоліками – кредитні, без документів, не на ходу, після ДТП тощо. У таких випадках простіше скористатися викупом.

Як це працює

Коли машину потрібно продати в стислі терміни, виручає швидкий викуп авто – це розвинений сервіс, що допомагає економити час і нерви автовласників. Угода проходить у кілька етапів:

  • Залишаєте заявку онлайн або телефонуєте в компанію, що викуповує транспортні засоби.
  • Даєте опис автомобіля і отримуєте попередню оцінку.
  • Домовляєтеся про огляд транспортного засобу в зручний час.
  • Спеціаліст проводить остаточну оцінку.
  • Якщо сума влаштовує, укладається угода з видачею грошей на місці.

У середньому на все йде близько 1 години. Продавець отримує хорошу суму за автомобіль і економить час, позбавляючи себе від показів машини, довгих перемовин з імовірними покупцями тощо.

Автовикуп – швидкий і комфортний продаж

Компанія, що здійснює викуп автомобілів терміново, працює офіційно, оформляючи угоду відповідно до законодавства на зрозумілих і прозорих для продавця умовах.

Плюси послуги автовикупу

Вони очевидні:

  • економія часу – угода укладається в день звернення;
  • хороші ціни на авто – компанія пропонує до 93% від ринкової вартості машини;
  • угода в будь-який час – без вихідних і свят;
  • безкоштовна оцінка транспортного засобу – проводиться в зручному для автовласника місці.

Основна перевага автовикупу полягає в економії часу і комфорті. Вам не потрібно давати оголошень, чекати дзвінків і відповідати на них, ви вирішуєте питання з продажем машини так швидко, наскільки це можливо. Угоду можна укласти стосовно будь-якого транспортного засобу, включно з кредитними та битими автомобілями, – просто телефонуйте в компанію і домовляйтеся про проведення оцінки.

Ще раз підкреслимо, що продаж оформляється офіційно. Автовласник отримує необхідні документи, що підтверджують факт зняття ТЗ з обліку. Автовикуп – це зручний і розвинений сервіс, яким користуються багато продавців, бажаючи позбавити себе від тяганини і отримати хороші гроші за свою машину.

По даним з сайту auto-star.ua

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев