«Тепла іграшка надії» – благодійна акція із пошиття та продажу ялинкових прикрас повертається

news

Фонд боротьби з раком анонсував прекрасну новину.

У нас – новина, від якої аж тепліше на душі) «Тепла іграшка надії» повертається!

Цьогоріч благодійна акція із пошиття та продажу ялинкових прикрас із фетру стане ключовим проектом, яким допоможе нам втілити кампанію «Фандрейзимо задля підтримки жіночого здоров’я».

Саме тієї масштабної кампанії, в рамках якої ми маємо намір зібрати 500 000 гривень. За ці гроші ми обстежимо тисячі жінок з Волині на рак шийки матки і точно врятуємо не одне життя! Амбітно, знаємо. Але ми впевнені, що зможемо з допомогою кожного з вас!

Отож! Під час акції «Тепла іграшка надії»:

💙 Ми об’єднаємо сотні людей – митців, креативних та просто небайдужих особистостей. В рамках проєкту люди шитимуть гарні ялинкові іграшки з фетру, які виставлятимуть на продаж;

💙 Відбудеться серія відео майстер-класів та офлайн-майстерок, де можна буде навчитись власноруч створювати дива, а також пожертвувати кошти для людей, які хворіють на рак.

💙 Починаючи з 1 грудня, усі охочі за символічну ціну (від 25 гривень) зможуть купити новорічні сувеніри для себе рідних чи колег. Іграшки можна буде купувати окремо або наборами. До слова, компанії можуть купувати прикраси для своїх ялинок у корпоративних кольорах.

Ми дуже сподіваємося, що локдаун не завадить нам влаштувати ярмарок з продажу прикрас. Про це повідомимо згодом)

Усі зібрані кошти спрямуємо на організацію безкоштовних для населення виїзних обстежень на рак шийки матки та інші заходи, мета яких – рання виявлення онкохвороб.

У минулі роки до акції «Тепла іграшка надії» долучилися сотні волинян та жителів інших регіонів, які шили прикраси та передавали нашій команді.

Цьогоріч ми плануємо об’єднати навколо доброї мети рекордну кількість людей!

Якщо ви хочете долучитися до пошиття іграшок, бажаєте, аби ми прийшли у ваш колектив із майстер-класом, чи маєте інші ідеї щодо своєї участі у «Теплій іграшці надії», скажіть нам про це.
Контакти: 0954807588 (координатора акції Анна Єкименко-Поліщук ) або 095 890 0632 (керівниця Фонду боротьби з раком Марія Адамчук-Коротицька).

Проект «Фандрейзимо задля підтримки жіночого здоров’я» впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев