Тенденції ринку друку етикеток

news

Які тенденції спостерігаються на ринку друку етикеток з використанням цифрового рулонного друку і як вони можуть вплинути на бізнес

Загальні перспективи світового ринку друку етикеток багатообіцяючі. Повномасштабне впровадження цифрових технологій рулонного друку етикеток інтенсивно триває, як і його вдосконалення. Одним із наслідків цього зростання є те, що друк етикеток став ринком покупців. Клієнти стали більш обізнаними, винахідливими та володіють великим внутрішнім досвідом. Вони очікують на стратегічний, оперативний і гнучкий підхід до друку етикеток і активно обиратимуть поліграфічні підприємства, здатні виправдати їхні очікування та перевершити їх. Однією з передових компаній у цьому сегменті є компанія Ribbon, яка перша в Україні запустила сучасне виробництво цифрового рулонного друку.

Ситуація, що склалася, пов’язана з низкою нових можливостей, реалізованих цифровими технологіями за останні роки. Підприємства отримали можливість включати у свої виробничі лінії не тільки повністю цифрові друкарські машини, а й низку незалежних технологій, що допомагають в автономному оздобленні, цифровому друці в потоці або гібридних цифрових рішеннях. Це творче використання цифрових технологій дає змогу підприємствам мати доступ до того, що раніше було доволі своєрідним ринковим сегментом.

Цифровий рулонний друк: переваги

Малим і середнім підприємствам цифровий друк дає можливість швидко адаптуватися до мінливих вимог галузі, розширюватися за рахунок нових клієнтських баз і впроваджувати нові додатки та технології друку етикеток. До переваг цифрового друку етикеток належать:

  • продукція високої якості;
  • коротші терміни виконання;
  • простота використання;
  • відсутність витрат на встановлення;
  • гнучкість у налаштуваннях;
  • короткі пробіги;
  • менше фізичних і хімічних відходів.

Сьогодні ринок друку досить затребуваний. Ключові сфери цифрового рулонного кольорового цифрового друку етикеток – вино-горілчані напої, фармацевтика, вітаміни, харчові продукти, здоров’я, краса та гігієна, промислові етикетки, автомобільні етикетки, фарби, чорнило та хімікати, споживчі товари тривалого користування та клейкі поштові марки.

Як правило, багато етикеток цифрового друку містять безліч різноманітних дизайнів і варіацій, мають безліч різних розмірів, вимагають пакетного друку або великих тиражів змінних даних. Відтак ефективність цифрового друку збільшується, а цифрові технології продовжують завойовувати все більшу частку ринку етикеток, а також набагато швидше зростають у ціні.

Нові тенденції у друці етикеток

Сьогодні цифровий кольоровий друк етикеток є звичайним явищем майже в усьому світі. Бізнес і друк етикеток перебувають у постійному взаємозв’язку. А досягнення останніх років, безумовно, призвели до того, що виробництво етикеток стало ще надійнішим, швидшим, ширшим і здатним забезпечувати якість друку, прийнятну практично для всіх основних кінцевих користувачів і брендів.

Завдяки такій затребуваності очікується прискорення автоматизації – збільшення швидкості виробництва етикеток, а також онлайн-закупівель друкованих видань та інтернет-магазинів. Вони пропонують оптимізовані та зручні канали продажів для клієнтів, знижуючи накладні витрати та даючи змогу підприємствам працювати гнучко й ефективно.

Сталий розвиток також, як і раніше, залишатиметься в центрі уваги в міру зростання попиту на більш екологічні виробничі процеси – глобальні проблеми, як-от доступність сировини і зростання вартості енергії, змушують підприємства переглядати свої процеси, щоб гарантувати, що вони виробляють продукцію з мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище.

Цифровий друк етикеток, безсумнівно, в даний час є одним з важливих основних процесів друку етикеток. Він продовжуватиме розвиватися і відіграватиме ключову роль у майбутньому індустрії етикеток.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев