Світлопрозорі конструкції в інтер’єрі – новий стандарт офісу ковідної ери

news

У середньому люди проводять на робочому місці близько 90 000 годин свого життя. З огляду на цей факт, особливо важливо створити робоче місце, яке в першу чергу підтримує здоров’я працівника. А під час пандемії COVID-19 турбота про здоров’я стає ще більш актуальною. І саме для цього призначені скляні інтер’єрні конструкції. Окрім підвищення продуктивності праці, такі вироби дозволяють ефективно захищати працівників від різних хвороб.

Знищення вірусів

Скло добре підходить для боротьби зі шкідливими мікроорганізмами з кількох причин:

  • Гладку щільну поверхню легко протирати дезінфекційними засобами. Очищення перегородок потребує мінімуму часу та зусиль.
  • Прозорі та напівпрозорі конструкції пропускають сонячні промені. Ультрафіолет ефективно знищує віруси як на самих перегородках, так і на інших предметах в приміщенні.

Зміцнення імунітету

Ще кілька важливих особливостей світлопрозорих конструкцій:

  • Природне світло, яке потрапляє в офіс, підвищує рівень вітаміну D, надаючи співробітникам природний заряд енергії.
  • Можливість споглядати за небом, деревами, людьми на вулиці, – шлях до покращення морального стану.

У ході дослідження Future Workplace, в якому взяли участь понад 1 600 офісних працівників у Північній Америці, 73% опитаних сказали, що чим довше вони використовують технології для виконання своєї роботи, тим більше їм хочеться візуально відпочити. Звичайне споглядання вуличного життя – ефективний спосіб «перезавантаження». Без нього стрес та пригніченість беруть гору, і в результаті захисні сили організму слабшають.

Зимовий захист

Зима – той час, коли вірусам легше спричинити хворобу. Саме в холодну пору року потрібно допомагати організму вітамінами та свіжим повітрям.

Сезонний афективний розлад – це стан, який вражає 4 до 6 відсотків населення протягом зимових місяців щороку (дані досліджень у США). Вважається, що це викликано недостатнім впливом сонячних променів, і ті, хто працює в погано освітлених офісах, особливо вразливі.

Типові синдроми САР:

  • Зменшення енергії.
  • Проблеми з концентрацією.
  • Хронічна втома.
  • Підвищене бажання побути на самоті.
  • Більша потреба у сні.

Наслідки САР можна пом’якшити протягом зимових місяців, створюючи середовище, де працівники мають доступ до природного світла. Системи скляних перегородок дозволяють світлу від зовнішніх вікон надходити у внутрішні офісні приміщення.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев