Сурогатне материнство: етичний аспект

news

На сьогодні все більше пар стикаються з невтішним діагнозом – первинне або вторинне безпліддя. Це стає великим стресом, проблемою та прихованим болем на багато років. Проте є люди, готові допомогти іншим пізнати щастя материнства – сурматері.

Якщо ви замислювалися про те, щоб стати сурогатною матір’ю, слід вивчити безліч аспектів та тонкощів даної процедури. З усіма нюансами допоможе ознайомитись громадська організація «Донорі за життя», фахівці якої надають інформаційну, медичну, юридичну та психологічну допомогу. Весь спектр послуг спрямований на донорів яйцеклітин, забезпечуючи можливість стати учасником легальних та перевірених програм сурогатства. Головним завданням організації є забезпечення високого рівня сервісу у плані надання послуг сурматеринства та донації яйцеклітин.

Репродуктивні технології: за чи проти?

Нагадаємо, що сурогатне материнство за своїми принципами є гестаційним: запліднення відбувається за допомогою біологічних клітин пари, яка планує стати батьками. При цьому виношуванням займається сурогатна мати.

Досі актуальні суперечки з приводу того, чи має бути сурогатство альтруїстичним чи комерційним. Однак сама технологія з наступним медичним супроводом – досить дороге задоволення, та й процес виношування дитини пов’язаний із численними витратами. Сурогатна мати, яка бере участь у надійних програмах, отримує повне право на винагороду за свої послуги. Законодавству України це не суперечить, тож є цілком легальним.

У чому переваги сурогатного материнства?

  1. Для багатьох ця репродуктивна технологія стає єдиним методом отримати бажаного малюка і відчути переваги батьківства.
  2. Сурогатна мати отримує заслужену матеріальну компенсацію, що позитивно впливає на якість її життя.
  3. Бажане маля ще у процесі розвитку проходить ретельне спостереження, скринінги, що дозволяє впевнено говорити про виношування здорового, без патологій, плода.

Звичайно, існують і аргументи проти сурогатства, здебільшого – засновані на турботі про психологічний стан вагітної жінки, яка не є генетичною матір’ю, але здатна прив’язатися до майбутньої дитини. Найчастіше противниками є представники духовенства, які мають власний погляд на процес зачаття та народження людини.

Де отримати консультацію?

Саме тому, щоб розібратися у своїх почуттях, отримати надійну підтримку фахівців, майбутній сурогатній матері слід звернутися до перевіреної організації. У чому переваги?

  1. Медичне обстеження, що дозволяє робити висновки про стан здоров’я сурмам, проводиться безкоштовно.
  2. На всіх етапах жінці надається грамотна юридична підтримка.
  3. Зберігається анонімність та конфіденційність учасників програми.
  4. Сурогатна мати гарантовано отримує оплату за свої послуги.

Щодо процедури, її етапів, основних та додаткових виплати, гарантій можна дізнатися більше за посиланням.  Це допоможе прийняти вірне і виважене рішення, яке піде на користь усім учасникам програми сурогатства.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев