Сумна статистика: життя ще п’ятьох Героїв з Волині забрала війна

news

Трагічні новини знову надійшли на Волинську землю з лінії фронту. Клята війна забрала життя ще п’ятьох волинян, які гідно захищали Україну від окупанта.

У вівторок, 26 лютого стало офіційно відомо про загибель бійців з Волині: Сергія Дімітрова, Тараса Сокола, Сергія Литвинчука, Олександра Пашківського, Юрія Оверчука.

Сергій Литвинчук

Сьогодні, 27 лютого, у селі Звірів відбудеться останню шану віддадуть 44-річнмому військовослужбовцю Сергію Олексійовичу Литвинчуку.

Трагічну звістку про загибель Героя повідомили у Підгайцівській громаді.

Життя Воїна обірвалося під час виконання бойового завдання під час мінометного обстрілу 23 лютого 2024 року біля населеного пункту Невське Луганської області. Стрілець-оператор стрілецької роти Сергій Литвинчук був призваний до Збройних Сил України у травні 2023 року.

Орієнтований графік поховання:

27 лютого о 16:00 тіло Героя буде доставлено від Бюро судово-медичної експертизи на вулицю Стефаника до села Звірів Підгайцівської громади.

О 16:30 27 лютого 2024 року в селі Звірів на початку вулиці Центральної зустрічатимуть кортеж Героя живим коридором та проведуть його до рідної домівки.

Поховання захисника відбудеться 28 лютого. О 11:00 кортеж Героя пройде від дому до Церкви Воскресіння Господнього села Звірів, де о 11:30 розпочнеться чин похорону. Приблизно о 12:30 відбудеться поховання на місцевому кладовищі села Звірів.

Литвинчук

Олександр Пашківський

Героя втратила також Луцька громада. В одній з лікарень обласного центру помер лучанин Олександр Іванович Пашківський.

38-річний Захисник був призваний на військову службу шляхом мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини.

Старший солдат Олександр Іванович Пашківський помер 25 лютого 2024 року в КП “Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади” під час тривалого лікування від отриманих під час виконання бойового завдання поранень, що стосувалися захисту територіальної цілісності та незалежності України – повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.

Сьогодні, 27 лютого, Олександра Пашківського поховають на кладовищі села Баківці.

Пашківський

Юрій Оверчук

Сьогодні Луцька громада прощатиметься із ще одним Героєм – Юрієм Оверчуком.

Лучанин Оверчук Юрій Петрович, народився 3 травня 1978 року, був призваний на військову службу шляхом мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду командира 2 механізованого відділення – командира машини 3 механізованого взводу 3 механізованої роти.

Молодший сержант Оверчук Юрій Петрович загинув 21 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання з метою захисту територіальної цілісності та незалежності України у районі населеного пункту Терни в Донецькій області.

Оверчук

Читайте також:Військовий з Волині отримав серйозні травми під час служби на передовій: потрібна допомога

Сергій Дімітров

23 лютого 2024 року у ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ласточкине в Покровському районі Донецької області загинув  Дімітров Сергій Афанасійович, 18 липня 1980 року народження, мешканець села Липне – повідомили у Сильненському старостинському окрузі.

Інформацію про час та дату поховання повідомимо пізніше.

Дімітров

Тарас Сокол

У безжальній боротьбі з російським загарбником поліг Герой з Колківської громади – матрос Тарас Анатолійович Сокол, 1992 року народження.

27 червня 2023 року мешканець села Чорниж Чорнижівського старостинського округу був призваний на військову службу.

23 лютого 2024 року поблизу Херсонської області, у ході виконання бойових завдань, отримав поранення, від яких під час лікування помер 24 лютого 2024 року у реанімаційному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги.

Усі деталі про зустріч траурного кортежу та дату поховання буде повідомлено додатково

 – заначили у Колківській громаді.

Сокол

Вічна пам’ять та шана Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника України.

Читайте також: У Луцьку військові розповідають про можливості служби в Збройних силах України відповідно до своїх знань та професії

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев