У Луцьку військові розповідають про можливості служби в Збройних силах України відповідно до своїх знань та професії

news

“Вибору немає, краще захищати свою країну, та допомагати своїм збройним силам, аніж служити орді.”

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу

Читайте також Волинська 100 бригада ТРО збирає на “пекельні” подарунки для ворога

В Луцьку на Театральному майдані агітують вступати до лав 100 окремої бригади Територіальної оборони, роздають листівки та допомагають обрати посаду. 

Ми не роздаємо повістки, а роздаємо листівки, запрошення, флаєри, щоб люди ознайомилися з можливістями служби в нашій бригаді. Де зможуть допомогти обрати напрямок служби, відповідно до знань та фаху людини, ту військову спеціальність, де людина буде себе впевнено почувати під час служби в збройних силах”– розповідає Констянтин Бойчук, Начальник комунікації 100 окремої бригади. 

100 бригада збільшується, росте кількість підрозділів тож і чисельність особового складу потрібно примножувати. 

Наша бригада одна з небагатьох, якій вдалося вберегти основний особовий склад, який склався в перші дні-тижні війни, в основному з мотивованих добровольців, які прийшли до ТЦК та пішли служити до Збройних сил України” – додає Констянтин Бойчук. 

Втім і поранених ветеранів теж не бракує, їх треба кимись замінювати. 

Хтось поранений, хтось хворіє. Особовий склад зменшується за рахунок тих, кому виповнюється 60 років. Багато людей, мають якісь хвороби які загострилися” – доповнює Начальник комунікації 100 ОБ ТРО. 

Роздає листівки і військовий Микола, лучанин з першого дня повномасштабного вторгнення пішов в армію добровольцем. У квітні минулого року отримав поранення, тому зараз у резервній роті. 

У мене старший син, він в Житомирі у військовому інституті навчається, тому це було таке рішення, яке викликане переживанням за сина, аніж за себе. Важливо, бо це є обов’язок кожного громадянина України стати на захист своєї держави” – розповідає військовослужбовець Микола. 

IT-шники, зв’язківці, стрільці, гранатометники, механіки, водії, у рекрутинговому центрі запевняють, посаду можна обрати будь-яку. Долучатися до служби можуть і жінки. Вояки розповідають, що жінки в армії служать медиками, кухарями та навіть стрільцями. 

Військові закликають не чекати мобілізації, а самим подаватися до лав Збройних сил України. 

І тоді ніхто не буде питати вік, стан здоров’я, як це відбувалося в ЛНР та ДНР так званих. Туди приходили російські війська, і мобілізували всіх не запитуючи” – доповнює Констянтин Бойчук, Начальник комунікації 100 окремої бригади. 

Листівки з рук військових люди брали охоче, але зупинялися, щоб поспілкуватися далеко не всі. 

У Луцьку окрім рекрутингового намету, який працює у місцях масового скупчення людей, планують відкрити Навчальний Центр, де кожен охочий зможе ознайомитися зі зброєю, яка працює на передовій. 

Читайте також Лучани можуть навчитися азів військового фаху

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев