Стягнути аліменти в Україні, перебуваючи за кордоном: Які документи потрібні, терміни розгляду справи

news

Як стягнути аліменти в Україні, якщо ви перебуваєте за кордоном. 

Перш за все, потрібно зібрати пакет документів, необхідний для стягнення аліментів. Це копія свідоцтва про шлюб,  рішення про розірвання шлюбу, копію свідоцтва про народження дитини, інформація про місце реєстрації позивача та реєстрації батька дитини, дані ідентифікаційного коду позивача та коду батька дитини. 

Читайте також Арешти банківських карток клієнтів повернулися

Після того як зібрали документи, для стягнення аліментів, бажано знайти спеціаліста в галузі права, який би підготував вам позовну заяву, про стягнення аліментів та проконтролював справу у суді.

Зазвичай розгляд справи, про стягнення аліментів, триває 3-4 місяці. Але це залежить від зайнятості та адекватності судді котрий займається справою.  Також значення на строк розгляду справи має те, яким чином подані документи, у межах наказового провадження чи позовного провадження. Також на термін розгляду впливає, як реагує батько на судову справу. Якщо позов ігнорує, справа можете дещо затягнутися, оскільки суд може перенести розгляд справи, якщо відповідач не ходить до судових засідань.  Якщо батько дитини активно відбивається від позову, справа також має перспективу бути затянутую.  

Читайте також Стягнення аліментів з матері

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев