Стоматологічні послуги від клініки Безпалюк — висока якість, демократичні ціни

news

Періодичне відвідування лікаря стоматолога — це запорука здоров’я зубів. Теза знайома майже кожному, але не завжди і не всі цього правила дотримуються. Тому спектр сучасної стоматологічної допомоги великий.

Пропозиції сучасної стоматологічної клініки

Комплекс процедур, який можуть запропонувати дантисти дійсно широкий. Лікар може просто видалити наліт і камені, почистити, відбілити зубну емаль, а може відновити цілісність зубного ряду після втрати одного чи кількох зубів. Стоматологічні послуги від https://bezpaliuk.com/ сьогодення — це пломбування, видалення, професійний догляд, лікування в різних спеціалістів. Клініка Безпалюк пропонує клієнтам якісні процедури в таких основних напрямках — терапевтичне лікування, ортодонтія, хірургічна стоматологія.

Терапевт лікує різні захворювання ротової порожнини, ясен, зубів. Найпоширенішими вважають:

 • карієс;
 • пародонтит;
 • гінгівіт;
 • пульпіт;
 • стоматит;
 • парадонтоз.

Серед послуг терапевта крім лікування — реставрація та відбілювання. Відбілювання емалі професійними інструментами та засобами повертає зубам природній колір або навіть трохи світліше, за бажанням клієнта. Щодо реставрації, такі неприємності як сколювання шматочка зуба через травму чи надмірне навантаження при укусі трапляються досить часто. Терапевт здатен відновити цілісність зуба так, що це буде непомітно. Пацієнт зможе знову відкрито посміхатися.

Ортодонт допоможе виправити кривий зубний ряд чи виступаючи з зубного ряду різці, некоректний прикус та інші. Все це можна зробитиі не тільки в дитячому віці, як помилково вважають. Дорослі теж виправляють такі недоліки, просто це займе трохи більше часу, ніж в юному віці, коли кістки більш піддатливі. Найчастіше для виправлення ситуації використовують брекет-системи. Вартість брекетів залежить від матеріалів, що використовують під час виготовлення. Системи можуть бути:

 • з металу;
 • пластикові;
 • з кераміки;
 • сапфірові;
 • комбінація кількох матеріалів.

Один із важливих та затребуваних напрямків в стоматології — хірургічне втручання. Якщо звичайні методи відновлення чи лікування безсилі, потрібно втручання хірурга в м’які тканини, чи кісткові тканини щелепи. Хірурги видаляють зуби, здебільшого це зуб мудрості, що неправильно розвивається, заважає своїм ростом іншим зубам. Другий напрямок — це імплантація, що допомагає відновити цілісність зубного ряду, коли протезування не має сенсу.

клініка безпалюк

Всі ці послуги допомагають людям мати здорову порожнину рота та естетично привабливу усмішку. Клініка Bezpaliuk пропонує широкий спектр процедур, сучасне обладнання і безпечні засоби анестезії. Вартість послуг може варіювати в залежності від вартості матеріалів, що використовуються. Ознайомитись з прейскурантом послуг можна на нашому сайті.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев