Стали відомі імена нових директорів шкіл у с.Лище та с. Воротнів Підгайцівської громади

news

Дві школи Підгайцівської громади у селі Лище та Воротнів отримають нових директорок закладів загальної середньої освіти. Конкурс на заміщення вакантних посад – завершений.

У конкурсному відборі брали участь лише дві учасниці. Вони  проходили відбір за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективних планів розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами трьох етапів випробування, комісія вирішила рекомендувати Підгайцівському сільському голові визнати переможцями конкурсу та призначити на посаду  директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Лище Сікору Наталію Михайлівну,  на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ Кошелюк Вікторію Володимирівну та укласти  з ними контракти терміном на 2 роки.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько зазначив, обидві кандидатури подавали заявки на участь у конкурсі, маючи за собою підтримку педагогічних колективів, а це дуже хороший показник для майбутнього директора, адже вони очолять вчительські колективи вперше.

До слова, Наталія Сікора раніше працювала заступницею директора по виховній роботі, а Вікторія Кошелюк 14 років поєднувала у навчальному закладі роботу учителя та бібліотекаря.

 

 

 

0 Комментариев