Стало відомо про загибель на війні ще двох військових з Волині

news

23 вересня стало відомо про загибель на війні з росією  двох військовослужбовців, родом із Волині.

Лучанин Сак Олександр Андрійович, 11.03.1993 року народження, в кінці березня цього року був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду водія-електрика відділення зв’язку взводу зв’язку 3-го механізованого батальйону військової частини.

Старший солдат Олександр Сак загинув 22 вересня 2022 у бою під час виконання бойового завдання щодо захисту суверенітету та незалежності України в районі населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області,

– про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

У Донецькій області загинув старший сержант Микола Боговід з селища Ратне. Чоловік не дожив трохи більше як місяць до свого 42-го дня народження.

Сьогодні стало відомо про загибель нашого захисника, щирого патріота старшого сержанта Боговіда Миколи Адамовича, 28.10.1980 р.н., жителя смт Ратне, який з перших днів війни (26.02.2022 призваний на військову службу) служив спершу в роті охорони в Другого відділу Ковельського РТЦК та СП, а вже в травні був переведений до військової частини А1008,

– повідомив у фейсбуці голова Ратнівської селищної ради Віталій Бірук.

Старший сержант Микола Боговід загинув 21 вересня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Зайцеве Донецької області.

Щирі співчуття рідним і близьким.
Вічна пам‘ять, честь і шана Герям!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев