Сприятливі дні для стрижки у травні 2023 року: що каже місячний календар та гороскоп

news

До літа лишається місяць — час змінити себе, не зраджуючи собі! Астрологи рекомендують відвідати салон краси у найсприятливіші дні для стрижки у травні 2023 року: вам сподобається і результат, і вплив нового способу на різні сфери життя.

Місячний календар стрижок на травень 2023 року

Чому варто заглянути у календар стрижок на травень 2023 року? По-перше, планувати місяць не лише під настрій та з огляду на вільний час завжди цікаво. По-друге, дуже цікаво, чи спрацює езотеричне знання у вашому випадку. По-третє, в календарі легко підібрати день для візиту в салон, щоб нарешті втілити деякі ідеї. І, звісно, ​​викреслити несприятливі дати.

Сприятливі дні для стрижки на травень 2023 року за місячним календарем

Сприятливі дні для стрижки у травні 2023 року випадають на 1–3, 7, 8, 10–12, 14, 17, 19–21, 23–25, 27, 28, 30 та 31 — ті самі дати, коли стригти волосся варто заради прихильності долі, успіху нових проектів і просто так для впевненості в собі.

Процедури з потужним хімічним впливом — знебарвлення, біозавивку, кератинове випрямлення — варто планувати на 1, 2, 4–9, 11–14, 16, 17, 20–23, 25, 27–31 травня, це найкращі та найвдаліші дні місяця циклу для зміни кольору та структури пасм.

«Грошова» стрижка у травні 2023 року відбудеться 2-го, 21-го, 24-го чи 31-го. Не проґавте шанс наповнити правильною енергетикою матеріальну сферу життя!

Несприятливі дні для стрижки у травні 2023 року за місячним календарем – 4–6, 9, 13, 15, 16, 22, 26 та 29. Особливо відзначимо невдалі дні за місячним календарем, коли не варто проводити фарбування та процедури, що змінюють структуру волосся: 3, 10, 15, 19, 24, 26 травня.

Самостійне підрівнювання чубчика в невдалі саме для стрижки дні травня 2023 особливо небажане, воно здатне залучити негативну енергію. Втім, для візиту до салону ці дати теж не підходять.

Зростаючий Місяць для стрижки в травні 2023 року

У яку фазу краще дійти свого стиліста, якщо вірити календарю стрижок на травень 2023 року?

  • Повний місяць (5-те число) деякі астрологи називають ідеальним днем ​​у травні 2023 року для екстравагантних укладок, яскравого фарбування та сміливих стрижок.
  • Молодий місяць (19 травня) приносить із собою занепад сил і безплідність творчих пошуків. Допустимо прибрати кінчики, що січуться, пофарбувати волосся тон у тон і не виходити за рамки натуральної палітри.
  • Стрижка на зростаючий Місяць (1-4 і 20-31 травня) обіцяє прискорення росту волосся.

Чи можна стригти волосся на спадаючий Місяць

І ще раз звіримося з календарем стрижок на травень 2023 року: Місяць убуває з 6-го по 18-те. У давнину проміжок між місяцем і молодим служив свого роду етапом роздумів. Не було прийнято рубати з плеча і приймати поспішні рішення. Ось чому не можна стригти волосся на спадаючий Місяць. Раптом за дією буде розчарування?

І все ж у стрижки у вказаний проміжок є свої плюси. Наприклад, коротка модельна зачіска з більшою ймовірністю надовго збереже свою форму – адже зростання волосся має сповільнитися.

Вирішуйте, чи можна стригти волосся на Місяць, але про всяк випадок не допускайте кардинальних змін образу.

Календар стрижок на травень 2023 року по Оракулу

Гороскоп стрижок демонструє вплив зодіакальних знаків на той чи інший день місяця. Причому ваш знак зодіаку зараз немає значення, до нього ми повернемося пізніше. Отже, коли можна стригти волосся по Оракулу?

Коли можна стригти волосся по Оракулу: сприятливі дні

Місячний календар для стрижки волосся багато в чому розходиться із зодіакальним календарем Оракула. Так, в останньому сприятливі дні випадають на 1, 9-12, 17-19, 25-29 травня.

Коли за Оракул краще відмовитися від стрижки: несприятливі дні

Стрілець, Риби та Овен чомусь дуже не люблять нововведення, коли мова заходить про зовнішність. Ось і в підконтрольні їм дні стригти волосся у травні 2023 року не варто.

7, 8, 13-16 травня – не зовсім марні дати для корекції іміджу. Допустимо нарощування волосся, плетіння африканських кісок і валяння дредів (так, їх валяють!).

Нейтральні дати не створюють помітного руху енергії. Чудового перетворення та доленосних стрижок чекати не потрібно, проте негативні події ножиці перукаря теж за собою не спричинять. Іншими словами, 2–6, 20–24, 30 та 31 травня хороші для звичайного планового візиту до салону, коли хочеться освіжити звичну форму зачіски.

Коли можна фарбувати волосся по Оракулу

На 1, 9-12, 15-21, 25-29 травня плануйте тотал блонд, освітлення в складних техніках мелірування, хімічну завивку або хімічне випрямлення. Процедури досить потужні, після них знадобиться особливий домашній догляд – він нескладний, просто необхідно дбати про пошкоджені пасма регулярно і ретельно. На допомогу прийдуть спеціальні гами для волосся, що піддаються хімічному впливу.

Фарбування в один тон стійким барвником і процедури з хімічним впливом, що зачіпають тільки частину волосся (наприклад, буст-ап) краще проводити в проміжках між 2 і 6, 22 і 24 травня, а також 30-го або 31-го. Для стійкості нового кольору волосся знадобиться домашня підтримка. Із завданням впораються догляди з антиоксидантами, УФ-фільтрами, термозахисними сполуками.

У несприятливі дні для фарбування (7, 8, 13 та 14 травня) все-таки можна змінити колір волосся, але нехай місію візьмуть на себе кошти з пігментами прямої дії. Відтінок скоро змиється, залишивши у пам’яті лише приємні спогади.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев