Співак Сергій Іванчук запустив розіграш 10 журналів Forbes з автографами Лачена та 30 видатних людей України, аби зібрати на операції військовим

news

Відомий український оперний співак, підприємець і волонтер Сергій Іванчук став бренд-амбасадором національної програми Врятуй Кінцівку фонду «Здоров’я українського народу».

 Головна мета – зменшення інвалідизації українців, що пов’язана з травмами кінцівок, отриманих внаслідок війни.

Співпраця з фондом стала для чоловіка особистою справою, оскільки він був атакований російськими диверсантами. Отримав 5 кульових поранень. Провів в реанімації 16 діб та вижив.

Співак організував першу фандрейзингову акцію – гівевей на своїй сторінці в Інстаграм, де розігрує 10 журналів Forbes з автографами Лачена і 30 видатних діячів України. Ціль – зібрати кошти на якісні операції і реабілітацію 20 військових.

Від самого початку великої війни Сергій Іванчук став волонтером. Протягом перших днів війни евакуйовував жителів Харківщини й Сумщини. Вивіз близько сотні людей з охоплених російським вторгненням регіонів. Та ледь не поплатився власним життям.

Читайте також Чого потребують ветерани та діючі військові: Результати дослідження 

Під час однієї з поїздок, 10 березня 2022 року, автомобіль з волонтером та цивільними потрапив під вогонь диверсантів. Сергія важко поранило. Тіло волонтера було наче решето, кулі прострелили ноги, легені, відірвали палець. Після 12 операцій в Україні, продовжив реабілітацію у Німеччині.

Попри цей жахливий досвід, співак ще більше полюбив свою країну і цінує своє життя. 

Чоловік увійшов у Forbes, «30 до 30» – перелік молодих українців, які впливатимуть на майбутнє своїх галузей. 

Зазначимо, програма #ВрятуйКінцівку передбачає проведення 15 000 операцій захисникам України та цивільним з важкими випадками травм рук і ніг.

Середня вартість лікування однієї кінцівки, за умови її збереження, становить в межах 60 000–70 000 грн. 

Підтримати програму можна тут.

Читайте також У МВС планують зміни в іспитах на посвідчення водія: Чи сподобається це українцям? 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев