Спаржа в беконі на грилі – чудова ідея на вечерю

news

Сезон спаржі. З кожним роком вона все доступнішою та сприймається українцями вже як звичний продукт, а не заморський делікатес.

Приготуємо спаржу в беконі на грилі

Для приготування нам буде потрібно:

  • спаржа зелена – 10 шт.,
  • бекон – 100 г,
  • сир – 100 г,
  • мікс насіння – 50 г

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ СПАРЖІ НА ГРИЛІ В БЕКОНІ:

Вимий і пригой спаржу – у нас по рецепту зелена спаржа, але для цієї страви підійдуть інші види спаржі. Якщо візьмете для цієї страви тонку спаржу, то просто загортайте кілька стебел у бекон замість одного.

Розкладіть шматочки бекону (можете також використовувати шинку прошутто, щоб вийшов ніжніший смак і дієтичне блюдо). Потім покладіть спаржу на кінець бекону і скрутіть його так, щоб більша частина спаржі була загорнута в бекон. Переконайтеся, що бекон рівномірно покриває спаржу, і тільки головку спаржі видно.

Розкладіть спаржу в беконі на грилі і стежте, щоб шматочки підрум’янилися з обох боків. Бекон має бути хрумким. Не хвилюйтеся, що ми не використовуємо олії, тому що жир з бекону плавитиметься і захистить спаржу від згоряння. Бекон також додасть смаку і не потрібні будуть додаткові приправи. Найкраще їсти цю страву теплою, потерши сиром та посипавши сумішшю насіння

Смачного!

ЯК ПРИГОТУВАТИ СПАРЖУ:

Спочатку покладіть спаржу на дерев’яну дошку і відріжте нижній кінець, більш-менш 1/4 від кінця. Потім спаржа має бути очищена від твердих волокон. Якщо у вас зелена спаржа, залиште її як є. Після цього покладіть спаржу у каструлю з водою, щоб головки виступали над поверхнею. Додайте 1 чайну ложку цукру та солі. Варіть близько 5-8 хвилин (зелену спаржу), 8-12 хвилин (білу спаржу). Наприкінці зніміть спаржу з вогню. Спаржа готова.

0 Комментариев