Службові особи ДП “Антонов” не вжили заходів для збереження літака АН-225 “Мрія” та перешкоджали Силам оборони в організації охорони летовища

news

Служба безпеки України встановила, що посадовці держпідприємства “Антонов” попри застереження державних органів не убезпечили літак Ан-225 “Мрія” від знищення під час вторгнення Росії, – повідомляє пресслужба СБУ.

СБУ розповіла деталі розслідування щодо знищення АН-225 «Мрія»

Служба безпеки України встановлює усі обставини знищення літака АН-225 «Мрія» і зокрема те, чому керівництво ДП «Антонов» не вжило усіх необхідних заходів для його збереження.

Співробітники СБУ спільно з представниками Офісу Генпрокурора провели низку обшуків у рамках відповідного кримінального провадження.

Розслідування встановило, що службові особи, незважаючи на застереження державних органів, не вжили належних заходів до збереження літака.

Також окремі працівники підприємства тривалий час перешкоджали Силам оборони в організації протиповітряної та наземної охорони літовища. Усе це призвело до знищення АН-225 та ще кількох літаків.

Наразі вивчаються додаткові деталі цієї справи та проводяться необхідні експертизи, після яких буде прийнято подальші процесуальні рішення.

Тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин злочинних дій фігуранта та інших осіб, винних у знищенні АН-225 «Мрія».

Досудове розслідування проводять слідчі СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

За інформацією: Служби безпеки України 

0 Комментариев