Скільки разів при розлученні можна брати термін на примирення?

news

Одружитися можливо за кілька годин, а от розлучення може затягнутися на місяці. 

Чоловік затягує розгляд справи про розірвання шлюбу беручи терміни на примирення. Скільки ще разів він може використовувати це? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Добрий день. Я розлучаюся з чоловіком, у нас було призначено перше засідання і на ньому він попросив суд дати термін 1 місяць на примирення. Я не вважаю що це необхідно. У мене таке питання: Скільки разів ще він може брати термін на примирення, і скільки ще раз можуть з цієї причини переносити розгляд нашої справи?

Відповідь юриста:

Добрий день. Суд відповідно до норм Сімейного кодексу зобов’язаний вживати заходів для примирення подружжя. Саме з цієї причини вашому чоловіку було дозволено просити термін для примирення. Законодавством кількість таких відстрочок не регламентується, все це відбувається за рішенням суду, однак зазвичай суд робить це один раз. Якщо ви не вважаєте подальше перенесення справи необхідним, раджу зробити про це заяву в суді, аргументуючи тим. що термін для примирення було дано, але ви не досягли згоди.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев