“Сіра закоханість”, творчість після талант-шоу й підготовка нового альбому – співачка Ya Svoya презентувала новий трек з автобіографічною історією

news

Автобіографічна, неоднозначна й провокативно щира пісня – співачка Ya Svoya про новий сингл “Think about it”

Ya Svoya (feat ANJA) презентувала нову пісню “Think about it”. Це історія яка відгукується у всіх й магічним чином розповіла історію кожного, хто коли-небудь кохав. 

Не шаблонна пісня про кохання, в якій співачка трепетно та чуттєво ділиться своїм досвідом. Цією прем’єрою “Think about it”, Ya Svoya хоче донести нові сенси у маси та почати нові “інноваційні конфлікти”. 

Читайте також Лучан та гостей міста кличуть на екскурсії містом 

Співачка Ya Svoya ділиться найпотаємнішими переживаннями, завуальованими в музику, вона дає волю усім своїм емоціям та відпускає це все у пісню “Think about it”. 

«Сіра закоханість»- цей термін дівчина створила самостійно й описує його так: 

«Кожен з нас зустрічає людину, з якою важко і легко водночас. Коли ти розумієш, що кращого вже не буде. Коли навіть пройшли роки, але це були найкращі відносини в твоєму житті. Та все ж є одне але. Майбутнього у вас немає. Життя любить ігри і, щоб бути щасливим потрібно грати в цю гру. Бережіть ці спогади десь в найпотаємнішому куточку серця. “Think about it”». 

Послухати пісню можна за посиланням: https://ffm.to/think_about_it 

Зі свіжими поглядами артистка Ya Svoya тільки починає підкорювати український шоу-біз, та тяга до музики у прогресивної співачки почалася ще з дитинства.  

Ya Svoya виросла в сім’ї музикантів, хист до музики у неї був ще змалечку. 

Читайте також На Каннському фестивалі покажуть два фільми про Україну 

Артистка навчалася в музичних закладах, працювала в караоке, пізніше почала писати власні пісні, викладати вокал та виступати! 

Інспірацією до написання пісень для виконавиці слугує її життя, дівчина не любить писати про те, що не є правдою, вона за чесність у музиці, за справжність досвіду, болю та ейфорії! 

Над новою піснею співачка працювала майже 4 місяці. 

Вона хотіла написати цю пісню та разом із нею відпустити все, перетворюючи це на мелодійну та ніжну композицію.  

Саме цією роботою найбільше пишається Ya Svoya. Разом з цим дівчина планує записати міні-альбом, який складатиметься з 4 робіт.
Крім власної творчості, співачка створює музику й для інших виконавців, працює на студії і викладає вокал. Також Ya Svoya активно допомагає безпритульним тваринам, організовувала збір на допомогу притулку в м. Хмельницький і намагається волонтерити й допомагати чотирилапим.  

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев