Лучан та гостей міста кличуть на екскурсії містом

news

Незважаючи ні на що, весна входить у свої права і перемагає зиму. Усім нам треба бути в ресурсі і вчасно перезавантажуватись, аби не спалити свою нервову систему. А найкращим способом перезавантаження були і залишаються подорожі! Тому не зволікайте і звертайтеся до Центру туристичної інформації та послуг за цікавими екскурсіями і незабутніми подорожами Луцьком і Волинню.

 

Екскурсії та квести

Мандрівки «Луцьк+»

 • Жидичин;
 • Олика;
 • Колодяжне+Нечимне;
 • Володимир;
 • Берестечко+Рокині.

Поїздка відбудеться за умови збору групи 15 осіб.

Екскурсія “Луцьк музичний”

На екскурсії ви дізнаєтесь про основні етапи розвитку культурного середовища у Луцьку,розглянете мистецькі установи та відзначите, як змінювались з часом пристрої звукозапису. А ще,почуєте цікаві історії з гастрольного життя відомих виконавців міста, і навіть наважитеся приміряти на себе роль виконавця?

Вартість: 100 грн/ос

 

 • Оглядова екскурсія Старим містом

Захоплива подорож по древньому Лучеську, на якій Ви почуєте історію міста від найдавніших часів до сьогодення. (українською, англійською, польською).

Вартість: 300 грн/група до 5 ос.

500 грн/група до 10 ос.

800 грн/група до 20 ос.

1000 грн/група до 30 ос.

Іноземна мова + 200 грн з групи

Послуга перекладу 800 грн

 

 • Гастрономічна екскурсія Луцьком

Гастромандрівка захопить Вас атмосферою та нагодує луцькими смаколиками. Ви скуштуєте медовий квас, надзвичайно смачні тістечка «розалінки», спечені за рецептурою знаменитого кондитера італійця Чезаре Розаліні, що працював у Луцьку на поч. ХХ ст. з ароматною кавою «Гаряча смола». Також спробуємо на смак волинських равликів та десерт «Луцький замок» з Вітовтовими наливками.

Вартість: від 500 грн/особа

 

 • Екскурсія «Місто Лесиного дитинства»

Родина Косачів провела у Луцьку два періоди свого життя. Майбутня поетеса, жваво бігала вуличками Старого міста разом із братиком Михайликом і сестричкою Олею. Саме тут Леся написала свій перший вірш «Надія». Нині у Луцьку діють два музеї, що розповідають про цю сім’ю, які Ви відвідаєте. Завітайте на тематичну екскурсію, присвячену геніальній Лесі Українці.

Вартість: 100 грн/особа

 

 • Театралізована екскурсія «Романтика та містика старого Лучеська»

Цікавий і містичний, талановитий і романтичний привид луцького міщанина ХVI століття Станіслава Хрустеля розповість надзвичайні історії з луцької минувшини! Екскурсія охоплює Старе місто і супроводжується містерійною смолоскипною ходою. Наприкінці туру на екскурсантів чекає пригощання диво-напоєм – нектаром кохання!

Вартість: 100 грн/особа

 

 • Театралізована екскурсія підземеллями Луцька

Таємничість і загадковість луцьких підземель Вас однозначно зацікавлять. Давні поховання, мистецькі фрески, потаємні підземні коридори і навіть єзуїтська криниця тортур – все це і навіть більше побачите у часі мандрівки разом із луцьким архіваріусом Якубом.

Вартість: 250 грн/особа

 

 • Екскурсія-квест «Слідами луцьких Кликунів»

Одним із давніх символів Луцька є Кликун. Міський стражник, котрий працював на теренах Луцька у середньовіччі. Мав «кликати» (оголошувати) на вулицях і площах накази короля, сповіщати городян про збір податків і важливі події. Сьогодні постать кликуна – один із елементів міського туристичного бренду. Тож гайда на пошуки кликунів.

Вартість: 700 грн/група

 

 • Екскурсія-квест «Таємниці Луцького замку»

Квест покликаний познайомити учасників з історією Луцького замку – перлиною нашого міста. Підйом у Владичу вежу, сурмління луцького кликуна, відвідини Музею дзвонів, дослідження старовинних мурів – це все чекатиме на Ваших дітей у ході квесту. Виконайте усі завдання та отримайте суперприз.

Вартість: 700 грн/група

 

 • Екскурсія-квест «У пошуках скарбів старого Лучеська»

Легендарний хранитель міських таємниць та легенд – привид польського шляхтича Станіслава Хрустеля – проведе Ваших дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікують не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й незабутні пригоди та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти отримають головну нагороду — чарівні скарби — талісмани.

Вартість: 1800 грн/група

 

 • Екскурсія-квест «У пошуках корони Вітовта»

Під час екскурсії її учасники здійснять пізнавальну подорож старою частиною міста, дізнаються незвичайні історії його мешканців і про те, як З’їзд монархів 1429 р. міг змінити хід історії Європи. Діти виконають цікаві завдання, спробують відшукати корону князя Вітовта, посмакувати трав’яним чаєм з особливим печивом за давніми волинськими рецептами.

Вартість: 80 грн/ос.

 

 • Кликун-квест

Міські служебники-кликуни, що дбали про пожежну безпеку, забезпечували спокій і порядок у Луцьку, відомі ще з XV ст. У минулому столітті на території замку археологам вдалося знайти уламок кахлі з незвичним зображенням на ній: головою чоловіка і верхньою частиною сокири. Привід критий рот свідчив, що чоловік був кликуном. Міські історії надихнули нас на створення цікавого «Кликун-квесту» Знайти усіх кликунів у Луцьку – ось ваше завдання!

Вартість: 50 грн/ос.

 

 • Квест «Упізнай Луцьк»

Запрошуємо дослідити сторінки міської минувшини, ставши учасниками квесту «Упізнай Луцьк»! Дізнайтеся про таємниці, які місто так старанно приховує! Чи до снаги вам буде відшукати старі луцькі будівлі в нових інтерпретаціях сучасності?

Вартість: 50 грн/ос.

 

 • «Євроквест»

Як відомо, у Луцьку проживало чимало народів, які залишили у спадок надзвичайно красиву архітектуру, культуру та збережені традиції. Саме про них ми хочемо Вам нагадати, так як Луцьк стрімко розвивається у всіх напрямках. Квест допоможе розширити свої знання про європейські країни, традиції, звичаї та зрозуміти, що толерантні взаємини між державами є надзвичайно важливими.

Вартість: 50 грн/ос.

 

Звертайтеся: +38 099 644 77 79

Facebook: @visitlutsk

Instagram: @visitlutsk

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев