Синоптики пообіцяли, що після вихідних дощів буде менше

news

Повідомляє gazeta.ua

У суботу та неділю (21 і 22 листопада), практично по всій Україні йтимуть дощі. Лише в Криму та на півдні буде сухо. У той же час, в Івано-Франківській області може піти мокрий сніг. Вдень стовпчики термометра не піднімуться вище +5°С на Заході, до +11°С на Сході та до +16…+17°С на Півдні та в Криму.

За даними Укргідрометцентру, в неділю, 22 листопада, дощами затягне і Південь. Мокрий сніг знову “світить” Івано-Франківщині.

У понеділок, 23 листопада у більшості регіонів буде сухо. Лише на Рівненщині, Волині та в Криму мокрий сніг із дощем. А увесь Схід затягне дощами. Денна температура становитиме від +2…+4°С на Заході до +13…+15° на Сході, Півдні та Криму.

Вівторок, 24 листопада, обіцяє бути без опадів на Заході, Півночі та частині Центральної України. На Полтавщині, Черкащині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Одещині мокрий сніг із дощем. На Сході та в Криму – дощі. На Заході в цей день буде +1…+3°С, на Сході та Півдні +5…+9°С, у Криму до +12…+14°С.

У середу, 25 листопада, дощитиме лише на Сході та в Криму. Синоптики прогнозують у цих регіонах мокрий сніг. На решті території без опадів.

Автор статті:

0 Комментариев