Син офіцера – воїна АТО з Вінниці – потребує допомоги. У хлопчика діагностували важку хворобу

news

Повідомляє gazeta.ua

На початку листопада мій чоловік, офіцер Збройних сил України, виїхав виконувати завдання до зони антитерористичної операції. І в цей час біда сталась із нашим сином-школярем, з сумом каже мати хлопчика Ольга.

15-річний вінничанин Олексій Білоус потрапив до Київської лікарні ОХМАТДИТ зі страшним діагнозом гострий мієлоїдний лейкоз, пише 33kanal.com.

Лікарі зазначають стабільний стан хлопця залежить лише від донорів. Потреба у крові є постійною.

На жаль, батьки вичерпали власні ресурси, знайомі та друзі родини теж. База донорів, які за біохімічними параметрами підходять для переливання, обмежена. Тому батьки хлопчика, друзі родини, колеги офіцера звертаються до небайдужих військовослужбовців та простих громадян. Можливо, саме Ваша вчасна допомога подарує надію юному Олексію. Адже постійно потрібні донори. Для виготовлення “тромбомаси” потрібні особи віком від 21 до 35 років із групами крові: ІІ(+), ІІ(-) або IV(+), IV(-). Для “R-маси” потрібні донори віком від 18 до 35 років, група крові ІІ(+).

Контактний телефон матері та батька для уточнення інформації та координації:+38 (067) 730-52-32 (Ольга), +38 (093) 16-44-733 (Олег).

Не залишайтесь байдужими до біди із сином нашого захисника! Навіть Ваш репост може стати реальною допомогою для хлопчика!

0 Комментариев