Штурман, який вижив, розповів про атаку на Су-24

news

Повідомляє korrespondent.net

Російський льотчик, штурман збитого турецькими ВПС Су-24, Костянтин Мурахтін дав перші коментарі після аварії літака.

Знімальній групі РЕН ТВ вдалося поговорити з штурманом в госпіталі в Латакії, де він зараз перебуває. Він повідомив, що після одужання має намір повернутися в стрій.

Костянтин розповів, що він живий-здоровий. За словами штурмана, після виписки він попросить командування залишити його на базі і має намір і далі виконувати завдання з  боротьби з терористами.

“Повинен віддати боржок за командира”, – цитує ЗМІ слова Мурахтіна. Штурман Су-24 також розповів, що після того, як приземлився, перетнути кордон він не міг.

Про саму атаку Мурахтін заявив: “Турки ні про що не попереджали і на зв’язок не виходили”. За словами штурмана, саму ракету, яка вразила бомбардувальник на висоті 6000 метрів, він не бачив.

Відзначимо, турецька сторона стверджує, що робила 10 попереджень, перш ніж збити російський літак.

Раніше сьогодні Костянтин Мурахтін представлений до нагороди за проявлену мужність. Також нагороджені посмертно загиблий командир Су-24 Олег Пєшков (Зіркою Героя Росії) і морський піхотинець Олександр Позиніч (орденом Мужності), брав участь в операції з порятунку льотчиків.

Нагадаємо, у вівторок в 30 кілометрах від кордону з Туреччиною турецьким винищувачем F-16 був збитий російський бомбардувальник Су-24, що здійснював виліт з військової бази “Хмеймім” в Сирії.

Президент Росії Володимир Путін назвав обстріл російського літака над Сирією “ударом у спину від посібників тероризму“.

0 Комментариев